Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Unity nie zaliczy poślizgu na PC?

17 postów w tym temacie

Nie wiem, czy poślizg będzie, czy nie, ale pewnie znowu oleją wątek teraźniejszości, a główny bohater będzie mnie tyle obchodził, co w wczorajszy obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 20:39, Fhaeil napisał:

Nie wiem, czy poślizg będzie, czy nie, ale pewnie znowu oleją wątek teraźniejszości,
a główny bohater będzie mnie tyle obchodził, co w wczorajszy obiad.


Wątekk ''teraźniejszości" powinien całkowicie wylecieć z gry,gdyż jest najgorszym elementem serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla kogo. Ja tam AC3 kupiłem tylko dlatego, aby ogarnąć wątek Desmonda... to było ostatnie AC jakie kupiłem i nie planuję tego zmieniać, zostać tak wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 21:13, Fhaeil napisał:

Jak dla kogo. Ja tam AC3 kupiłem tylko dlatego, aby ogarnąć wątek Desmonda... to było
ostatnie AC jakie kupiłem i nie planuję tego zmieniać, zostać tak wy...


Desmond to jedna z najgorszych postaci w grach,od samego początku nie przypadł mi do gustu. Osobiście wolałbym nie wychodzić z Animusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 20:52, lis_23 napisał:

Wątekk ''teraźniejszości" powinien całkowicie wylecieć z gry,gdyż jest najgorszym elementem
serii.

Zgoda jeśli chodzi o częsci 1-3 ale w AC IV Black Flag wątek teraźniejszości był już naprawdę bardzo fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2014 o 22:08, Morrdin napisał:

Zgoda jeśli chodzi o częsci 1-3 ale w AC IV Black Flag wątek teraźniejszości był już
naprawdę bardzo fajny


Tutaj już jest lepiej,przede wszystkim,nie ma Desmonda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Panowie robimy grę na pC z grafiką ultra na konfiguracji (tu wstaw porównywalną moc PCta z: PS2 PS3, PS4, Xbox 360, XOne, Pudełko od zapałek). Oczekuje conajmniej 40 klatek w tłoku. Konfiguracje z większą mocą powinny wciągać nosem nasz wspaniały projekt"

Od co brzytwa Ockhama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta jasne. Jedzie mi czołg? No jedzie?! Na pewno będzie poślizg, to już tradycja.
Ja akurat gram we flashówkę czołgami. ale pewnie poślizg i tak będzie. Zawsze obiecują, ze nie będzie, z AC IV zarzekali się, iż nie będzie, bo pracują nad tym dniami i nocami, a i tak był. I bynajmniej nie dla patchowania bugów, bo te też były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować