Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Areal, kolejny spadkobierca S.T.A.L.K.E.R.-a, niebawem na Kicstarterze. Znamy szczegóły

6 postów w tym temacie

> Nie chcę kolejnego "duchowego spadkobiercy". Chcę kolejnego S.T.A.L.K.E.R.-a.

No właśnie. Widzę, że ktoś wreszcie pojął dlaczego CoD jest tak popularne... Ludzie nie chcą niczego innego i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bawię się w akcje typu kickstarter, ale jeśli gra wyjdzie to chętnie przyjrzę się jej bliżej, bo klimaty S.T.A.L.K.E.R.a brzmią zachęcająco.

>> Nie chcę kolejnego "duchowego spadkobiercy". Chcę kolejnego S.T.A.L.K.E.R.-a.

Kto by nie chciał? W tej chwili po rozwiązaniu GSC nie dzieje się ciekawie, ale mam nadzieję, że jednak doczekamy się nowej części.. kiedyś. Teraz pozostaje jedynie Lost Alpha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie chcę kolejnego "duchowego spadkobiercy". Chcę kolejnego S.T.A.L.K.E.R.-a.
>
> No właśnie. Widzę, że ktoś wreszcie pojął dlaczego CoD jest tak popularne... Ludzie nie
> chcą niczego innego i kropka.

Cod, Battlfield czy Medal of Honor - wszystkie są takie same fabularnie, podczas gdy Stalker miał wyróżniającą go fabułę i charakterystykę gry (elementy rpg, otwarty świat itp.). To jak powiedzieć, że da się zastąpić gry z serii W40k lub LotR :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Nie chcę kolejnego "duchowego spadkobiercy". Chcę kolejnego S.T.A.L.K.E.R.-a.
>
> >
> > No właśnie. Widzę, że ktoś wreszcie pojął dlaczego CoD jest tak popularne... Ludzie
> nie
> > chcą niczego innego i kropka.
>
> Cod, Battlfield czy Medal of Honor - wszystkie są takie same fabularnie, podczas gdy
> Stalker miał wyróżniającą go fabułę i charakterystykę gry (elementy rpg, otwarty świat
> itp.). To jak powiedzieć, że da się zastąpić gry z serii W40k lub LotR :P
Emm. Owszem, miał wyróżniającą się fabułę, czy elementy rpg na tle innych FPS-ów. Jednak przecież najnowszy Stalker względem najstarszego nie przynosił ze sobą jakiś niebywałych nowości. Działał na podobnej zasadzie, co przytoczone CoDy, czy Battlefieldy. I o to chodziło @HiddenNick''owi.
Jeśli natomiast patrzeć na elementy wyróżniające grę na tle innych reprezentujących gatunek FPS, to taki Battlefield posiada obfity w pojazdy i szerokie pola działania tryb multiplayer. A że tematyka(wojenna) jest ta sama, co przy CoD-zie, cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować