Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA przyznaje się do niesłusznych banów w Battlefieldzie 3

11 postów w tym temacie

Zamiast wymyślić nowe lepsze antycheat typu punkbuster to siedzą dalej na tej starej kupie. Ile ja przez tego punkbustera miałem problemów w Battlefield 2 o matko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, że tak zapytam - znowu? Nie tak długo po premierze przeprowadzone zostały fale niesłusznych banów, setki jeśli nie tysiące osób dostały po "nagrodzie", w tym również i ja. Jak się później okazało, winowajcą była dziurawa jak sito infrastruktura w EB i sam punkbuster. Bany poodwracali, ale przez jakiś czas grac się nie dało i niesmak pozostał.
Nie rozumiem też, dlaczego trzymają się tego syfu. On nie działa, a grupy sprzedające haki robią sobie jaja z tego ustrojstwa. Dopóki PB bedzie wykorzystywany w BF, dopóty moja łapa nie dotknie tej gry w wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może też dlatego wczoraj ciężko się grało w BFa. Grając w Hardline miałem ping taki, jak zwykle mam w grach (ok. 40-50), a w trójce po 250. No nic... ja tam bana nie dostałem, bo i nie miałem za co. Po prostu poczekam na granie do weekendu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy dostał takiego bana w BF4 odrazu po ostatnim patchu...
Na forach ludzie z podobnym problemem piszą że even balance po prostu zlewa problem i jedyną ich odpowiedzią jest kupienie i założenie sobie nowego konta. Dowodów na wystawienie bana nie chcą przekazać..

Znajomy szykuje się na sprawe sądową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wogóle nie mogę grać w BF3 bo PB twierdzi, że nie ma u mnie "Packet Flow". I teraz najzabawniejsza kwestia - w BF4 mogę grać bez problemu :D Ten sam punkbuster tylko dwie inne gry. Cuda już robiłem, żeby to naprawić i nic. Na prawdę mogliby już zrezygnować z tego rupiecia i stworzyć nowe narzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to ostatnio mam problem z Battlefield 3 i 4 taki, że mam zwiechę myszki co jakiś czas... Takie jakby laggi, obraz się zatrzymuje, a po 2 sekundach jest tam gdzie chciałem by był(i tak powiedzmy co 30 sekund...). Wygląda to tak, jakby problem był z myszką, jednak w innych grach chodzi normalnie. Na przykład w Hardline. Czy ktoś wie, co może być nie tak? Proszę o jakiekolwiek sugestie, co mógłbym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widzę, ze mamy podobny problem. Też nie wiem jak do niego podejść, możliwe że wielu ma problem podobny i może być to wina EA :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja za to ostatnio mam problem z Battlefield 3 i 4 taki, że mam zwiechę myszki co jakiś
> czas... Takie jakby laggi, obraz się zatrzymuje, a po 2 sekundach jest tam gdzie chciałem
> by był(i tak powiedzmy co 30 sekund...). Wygląda to tak, jakby problem był z myszką,
> jednak w innych grach chodzi normalnie. Na przykład w Hardline. Czy ktoś wie, co może
> być nie tak? Proszę o jakiekolwiek sugestie, co mógłbym zrobić.

jeśli coś podobnego dzieje się u ciebie nawet na najniższych ustawieniach to
może spróbuj włączyć lub wyłaczyć w opcjach grafiki w grze synchronizacje pionową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 21:11, 34all napisał:

> Ja za to ostatnio mam problem z Battlefield 3 i 4 taki, że mam zwiechę myszki co
jakiś
> czas... Takie jakby laggi, obraz się zatrzymuje, a po 2 sekundach jest tam gdzie
chciałem
> by był(i tak powiedzmy co 30 sekund...). Wygląda to tak, jakby problem był z myszką,

> jednak w innych grach chodzi normalnie. Na przykład w Hardline. Czy ktoś wie, co
może
> być nie tak? Proszę o jakiekolwiek sugestie, co mógłbym zrobić.

jeśli coś podobnego dzieje się u ciebie nawet na najniższych ustawieniach to
może spróbuj włączyć lub wyłaczyć w opcjach grafiki w grze synchronizacje pionową


Akurat zmieniałem tą opcję. Zmieniałem też port USB do którego podłączona jest myszka. Uruchamiałem Battleloga na Firefoxie, nie na Oprze, jak zawsze. I wciąż to samo. Zastanawiam się, co jeszcze mają te dwie gry wspólnego, że tylko one mają problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tego: Uruchom Origin, w lewym górnym rogu kliknij "Origin" -> Ustawienia aplikacji -> Origin w grze -> odhacz "Włącz Origin w grze". Tak żeby program nie działał w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować