Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na kooperację w Assassin`s Creedzie musieliśmy czekać tak długo, "bo to bardzo skomplikowana rzecz"

11 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

- Musieliśmy przebudować wszystkie nasze systemy, by mogły działać online - mówi Vincent Pontbriand. Dlatego właśnie kooperację w Assassin's Creedzie otrzymamy dopiero w Unity.

Przeczytaj cały tekst "Na kooperację w Assassin's Creedzie musieliśmy czekać tak długo, "bo to bardzo skomplikowana rzecz"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boże sami sobie kupe robią... bo trudno zrobić on line z singla... split screen na jednym kompie bez on line i co już by była bułka z masłem? no to czemu nie zrobili tego w taki sposób? pewnie się boją, że wtedy o połowe mniej ludzi by kupiło, ale mi się wydaje, że właśnie wtedy sprzedaż sięgnęła by zenitu... tak samo z RE6 niby najsłabsza, ale każdy kupuje bo można sobie pograć na jednej kanapie we dwoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> boże sami sobie kupe robią... bo trudno zrobić on line z singla... split screen na jednym
> kompie bez on line i co już by była bułka z masłem? no to czemu nie zrobili tego w taki
> sposób? pewnie się boją, że wtedy o połowe mniej ludzi by kupiło, ale mi się wydaje,
> że właśnie wtedy sprzedaż sięgnęła by zenitu... tak samo z RE6 niby najsłabsza, ale każdy
> kupuje bo można sobie pograć na jednej kanapie we dwoje...
Bo mało kompów współpracuje z 2 myszkami naraz. To akurat plus konsol, że na kompie na podzielonym ekranie można zagrać tylko w to, czego sterowanie można podzielić na 2 komplety po 4-6 klawiszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale można kupić pada do kompa, ja kupiłem jakiegoś szmelca za 20 zł nawet nie znam firmy bo logo po tygodniu odpadło, ale już 2 lata działa elegancko, ale niestety tylko z grami ubisoftu i capcomu no i jeszcze tam jakiś ale nie zawsze... ale akurat to jest ubisoft więc by działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię im się. Przerabianie istniejącego kodu na komunikację sieciową to mordęga. Problemy synchronizacji itd. Mam nadzieję że będzie warto czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 14:54, fandango666 napisał:

no tak, ale można kupić pada do kompa, ja kupiłem jakiegoś szmelca za 20 zł nawet nie
znam firmy bo logo po tygodniu odpadło, ale już 2 lata działa elegancko, ale niestety
tylko z grami ubisoftu i capcomu no i jeszcze tam jakiś ale nie zawsze... ale akurat
to jest ubisoft więc by działało


To ciekawe,gdyż na PC w większości gier działa tylko pad od X360 pod PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To ciekawe,gdyż na PC w większości gier działa tylko pad od X360 pod PC.

Pic na wodę - w każdym szanującym się markecie ( :) ) kupisz pada, który będzie normalnie współpracował z grami na PC. Będzie wykrywany jako pad od X360, owszem - ale działał będzie normalnie. Nie zliczę ilu już próbowałem tanich. Ostatnio przerzuciłem się na ,,firmowego" za 80zł - przynajmniej przyciski ma odpowiednio nazwane, więc łatwiej jest się odnaleźć w QTE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się pytam dlaczego w dzisiejszych czasach na siłę łączy się Multi z singlem
są tacy gracze którzy nie mają z kim grać w multi albo nie radzą sobie w multi lub nie wiem jeszcze coś innego
więc dlaczego jak ktoś chce pograć sam to bum Multi musisz grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować