Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nvidia prezentuje: zachowanie zwierzęcego futra w Wiedźminie 3

37 postów w tym temacie

nie no fajne... ale ciekawy jestem na jakim sprzęcie będzie można odpalić grę w ultra i cieszyć się w miarę płynnym gameplayem? myślę że sam hairwork mocno obciąży sprzęt, a wątpię żeby ustawienia ultra to były tylko "włosy". ale nie "włosy" są w Wiedźminie najważniejsze :) pokażcie animację biustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy po włączeniu tej opcji będzie można zaobserwować spadek fpsów tak samo jak po włączeniu "lepszych włosów" w najnowszym Tomb Raiderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Włosy tego wilka wyglądają tak jedwabiście, jakby były umyte szamponem L''Oreal. Chyba
> psuje to trochę klimat :D

Ktoś trzeźwo zwraca uwagę na negatywny wpływ technologii graficznych na klimat oprawy, może niech Nvidia uwzględni w symulacji niesterylne środowisko życia wilka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 15:10, jasnygwint napisał:

nie no fajne... ale ciekawy jestem na jakim sprzęcie będzie można odpalić grę w ultra
i cieszyć się w miarę płynnym gameplayem? myślę że sam hairwork mocno obciąży sprzęt,
a wątpię żeby ustawienia ultra to były tylko "włosy". ale nie "włosy" są w Wiedźminie
najważniejsze :) pokażcie animację biustu :D


Z tego co pisał pclab jakiś czas temu, dwa wilczki z animowanym futerkiem potrafiły już prawie zadusić GTX780Ti. Więc ta konkretna opcja jest zapewne dla osób z multi-GPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietnie, zeby zobaczyc watahe wilkow bede potrzebowal tylko 5 high endowych kart graficznych. Juz pomijam fakt ze takie futro wyglada jak u jakiegos wilka siedzacego u szejka w domu, a nie biegajacego po lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to pochłania tyle zasobów bo naprawdę fajnie wygląda. Nawet jakąś biedniejszą wersją takiego futerka bym nie pogardził, byleby coś w tym stylu. Normalnie uważam to za eksces, ale W3 zapowiada się tak bajecznie, że odrobina lukru więcej nie zaszkodzi. Tylko na ps4 niczego takiego nie uświadczę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować