Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nvidia prezentuje: zachowanie zwierzęcego futra w Wiedźminie 3

37 postów w tym temacie

będzie trzeba w nowa kartę zainwestować... co prawda moja konfiguracja sprzed dwóch lat jeszcze mnie ani razu nie zawiodła, ale moje 570 okaże się chyba trochę za krótkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, chyba jednak mój świeży radek r9 nie da rady Wiedźminowi na ultra.
Futro prawdziwego wilka jest sztywne i nie odbija światła w ten sposób. Gry niepotrzebnie chcą być ładniejsze od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By to lepiej zastosowali w FIFIE na zawodnikach a nie xD

Poza tym jak ktoś zauważył - ładnie to wygląda, ale w rzeczywistości wilki nie używają szamponów, no i w tym filmie owłosienie piesków w biegu wygląda trochę jak pozbawione grawitacji.

Fakt faktem, że dobra praca i ładny dla oka efekt, ale z realizmem niewiele ma to wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Włosy tego wilka wyglądają tak jedwabiście, jakby były umyte szamponem L''Oreal. Chyba
> psuje to trochę klimat :D

No może i psuje, ale dodaj do tego scenerie, ewentualny brud na sierści. Wyciągasz wnioski patrząc na koncept:)

Głowe dam uciąć, że nie ma jeszcze takiej karty na której pociągne wieśka na ultra w 60 klatkach, a gdzie tu mowa o innych podzespołach. Zresztą do tego czasu na pewno NVIDIA i AMD coś wypuszczą ale ceny będą kosmiczne, a na wymianie samej karty się na pewno nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że CD Projekt korzystając z technologi NVIDI nie oleje posiadaczy Radeonów, tak jak to robi Ubishit. Bo jeśli tak zrobią, to im tego nie wybaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieje, że CD Projekt korzystając z technologi NVIDI nie oleje posiadaczy Radeonów,
> tak jak to robi Ubishit. Bo jeśli tak zrobią, to im tego nie wybaczę.

To niech AMD wykombinuje technologię, którą będzie można zastosować w grach. Nvidia cały czas robić coś nowego i znajduje to zastosowanie.

> Radeony dostaną wsparcie dla Matle ;)

Mantle również wspiera karty Nvidia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 01:40, Dragoniasek napisał:

To niech AMD wykombinuje technologię, którą będzie można zastosować w grach. Nvidia cały
czas robić coś nowego i znajduje to zastosowanie.


Jak np. AMD Tress FX 2.0, które działa wydajniej na słabszym sprzęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mi nie wybuchnie komputer to chętnie sam przetestuje. Przed premierą w lutym kupuję nową kartę z półki high-end, bo wiem o tym doskonale, że GTX 560 już nie podoła na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 01:40, Dragoniasek napisał:

Mantle również wspiera karty Nvidia.

Nie wspiera. Może, ale w chwili obecnej tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2014 o 00:05, Danoniero napisał:

No może i psuje, ale dodaj do tego scenerie, ewentualny brud na sierści. Wyciągasz wnioski
patrząc na koncept:)


Dodadzą jeszcze realistyczna symulacje sklejania się sierści i będzie extra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 00:15, Lee1234 napisał:

Mam nadzieje, że CD Projekt korzystając z technologi NVIDI nie oleje posiadaczy Radeonów,
tak jak to robi Ubishit. Bo jeśli tak zrobią, to im tego nie wybaczę.


Degrad - 1 za obraźliwe przekręcanie nazwy firmy Ubisoft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować