Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GRID: Autosport - recenzja

32 postów w tym temacie

Z tego co już tam widziałem - jak zwykle Ravenwest na sterydach jeździ :D

Pamiętam jak się mocowałem w jedynce z ostatnimi wyścigami, a zwłaszcza ostatnim na torze w Le Mans. Normalnie ten wyścig nie jest do pokonania w uczciwy sposób i trzeba kombinować nawet na najłatwiejszych poziomach trudności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu wspominacie jak to trudno było ukończyć jedynkę a ja sobie tak siedzę przed monitorem i uśmiech mi się pojawia na twarzy:) Trudno to było dojechać do mety w Richard Burns Rally, w GRID 1 gralo się miodnie.

A co dodam to to, że zająłem 1msce w krajowym turnieju w GRID 1 w Warszawie organizowanym przez Cybersport a i pamiętam, że gram.pl było jednym z partnerów i sponsorów. Eh, to była walka o dziesiąte części sekundy i nagrody piękne (gram miał w tym swój udział bo sporo ufundowali). W żadną inną grę wyścigową nie grało mi się tak dobrze i żadnej innej nie katowałem tak jak tej przygotowując się do turnieju.

Takie moje małe przechwalanie się, wybaczcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wy tu wspominacie jak to trudno było ukończyć jedynkę a ja sobie tak siedzę przed monitorem
> i uśmiech mi się pojawia na twarzy:) Trudno to było dojechać do mety w Richard Burns
> Rally, w GRID 1 gralo się miodnie.

No muszę przyznać, że mam podobne odczucia. :) Są wyścigówki, w które naprawdę gra się trudno. Ale to nie GRID, i GRID 1 także nią nie był. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uważam że ocena o 1 pkt za niska. Co do samej gry na poziomie hard jest fajnie :) Model jazdy lepszy niż w 2 - ręczny nie jest już tak mocną bronią, hamowanie również się wydłużyło. A jako minus dawać ,, fikcyjni kierowcy " to jakieś nieporozumienie bo w NFS też autentycznych nie ma :) W PES też nie ma licencji wszystkich piłkarzy i też nie jest to minus tej gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za reckę i oszczędzenie kasy. Miałem nadzieję na odświeżoną wersję GRIDa 1, a tu taka psota. Trzeba czekać na Project CARS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> uważam że ocena o 1 pkt za niska. Co do samej gry na poziomie hard jest fajnie :) Model
> jazdy lepszy niż w 2 - ręczny nie jest już tak mocną bronią, hamowanie również się wydłużyło.
> A jako minus dawać ,, fikcyjni kierowcy " to jakieś nieporozumienie bo w NFS też autentycznych
> nie ma :) W PES też nie ma licencji wszystkich piłkarzy i też nie jest to minus tej gry

Może gdybym recenzował PES-a, to potraktowałbym to jako minus. ;) Generalnie gra która ma w nazwie Autosport mogłaby moim zdaniem posiadać licencję. Na razie z typowym sportem nie ma ona za wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > uważam że ocena o 1 pkt za niska. Co do samej gry na poziomie hard jest fajnie :)
> Model
> > jazdy lepszy niż w 2 - ręczny nie jest już tak mocną bronią, hamowanie również się
> wydłużyło.
> > A jako minus dawać ,, fikcyjni kierowcy " to jakieś nieporozumienie bo w NFS też
> autentycznych
> > nie ma :) W PES też nie ma licencji wszystkich piłkarzy i też nie jest to minus
> tej gry
> ogólnie pograłem troche dłużej i brak tej ekonomi i dziwna kariera w której mało jest wyborów nudzi się szybko :/
> Może gdybym recenzował PES-a, to potraktowałbym to jako minus. ;) Generalnie gra która
> ma w nazwie Autosport mogłaby moim zdaniem posiadać licencję. Na razie z typowym sportem
> nie ma ona za wiele wspólnego.
>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć w tę recenzję - wisi już 4 dni, a tyle w niej baboli językowych, że szok. W ogóle nie powinna przejść w takim stanie, chyba nikt w redakcji drugi raz jej nie czytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 16:48, Sewycz napisał:

Nie mogę uwierzyć w tę recenzję - wisi już 4 dni, a tyle w niej baboli językowych, że
szok. W ogóle nie powinna przejść w takim stanie, chyba nikt w redakcji drugi raz jej
nie czytał.

Jak nikt nie zwrócił uwagi, to tak leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za idiotyzm.. Grid 2 wychwalali pod niebo, a był jednym wielkim niewypałem, a Grid Autosport zjechali, a gra się w niego wspaniale!!! Wszyscy którzy tęsknią za Gridem, a model jazdy z dwójki nie przypadł do gustu, powinni zagrać w Autosport!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować