Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GRID: Autosport - recenzja

32 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Codemasters jest wydawcą, któremu ostatnio ciężko zaskoczyć rynek czymś szczególnym. Co roku pojawia się nowa gra z F1 w nazwie, z mniejszą częstotliwością odświeżane są dwie inne serie samochodowe (DIRT oraz GRID), które ostatnio przeplecione zostały spin-offem w postaci DIRT: Showdown.

Przeczytaj cały tekst "GRID: Autosport - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W recenzji wymieniono to, czego obawiałem się najbardziej: ulepszonej powtórki z rozgrywki w GRID 2. Gra była dobra, ale gdy zobaczyłem napisy końcowe, to byłem szczęśliwy. Ciągłe katowanie tych samych tras autami które prowadzą się tak samo. Tutaj dorzucono ich raptem kilka, ale na myśl, że musiałbym jeździć znów po Dubaju czy Paryżu... nope.
Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda, że jednak w to nie zagram. Codies się ''sprzedało'' i teraz jedyne samochodówki które robi dobrze, to F1. ani DiRT ani GRID nie spełnia dziś moich oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zapytał o co innego - dlaczego Codies nie poszli za ciosem i nie wykupili przy okazji licencji na F1 licencję na WTCC, WRC i powiedzmy wyścigi Endurance z Le Mans na czele? Przecież chyba wielu fanów ścigałek czeka na licencjonowane tytuły właśnie od nich. F1 to było jedno z tych marzeń - wychodzi całkiem dobrze. Ale zamiast kolejnego DIRTa, można było zrobić mix WRC i dodać nowe (chyba...) w kalendarzu FIA mistrzostwa Rallycrossowe.

Co do Autosport to pewnie zagram już niedługo, bo ogólnie chyba czekałem na tę część bardziej niż na dwójkę, choć przy dwójce też jeździło mi się przyjemnie. Ocena blisko 7 to ocena całkiem dobra. Nie będzie to majstersztyk, ale zawsze coś dobrego do pojeżdżenia. Tym bardziej, że dość mało jest innych tytułów na rynku, a zwłaszcza na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja właśnie jestem w trakcie przechodzenia jedynki i jest to pierwsza wyścigówka, w której ustawiam kamerę z kokpitu w każdym wyścigu. I całkiem nieźle mi idzie. GRID to gra wielka (boli mnie jedynie brak muzyki w trakcie wyścigu, bo to co się sporadycznie pojawia jest całkiem niezłe), bo mimo upływu lat grafika wciąż daje radę, model jazdy oraz zniszczeń jest mega miodny, a dzięki różnorodnym kategoriom wyścigowym nie ma miejsca na nudę. Nie mogę doczekać się, gdy dopadnę się kolejnych części, ale brak widoku z kokpitu w "dwójce" oraz ocena Autosport nieco ostudziła mój zapał. Na szczęście została mi jeszcze do ogrania trylogia Dirt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> Ja właśnie jestem w trakcie przechodzenia jedynki i jest to pierwsza wyścigówka, w której
> ustawiam kamerę z kokpitu w każdym wyścigu. I całkiem nieźle mi idzie. GRID to gra wielka
> (boli mnie jedynie brak muzyki w trakcie wyścigu, bo to co się sporadycznie pojawia jest
> całkiem niezłe), bo mimo upływu lat grafika wciąż daje radę, model jazdy oraz zniszczeń
> jest mega miodny, a dzięki różnorodnym kategoriom wyścigowym nie ma miejsca na nudę.
> Nie mogę doczekać się, gdy dopadnę się kolejnych części, ale brak widoku z kokpitu w
> "dwójce" oraz ocena Autosport nieco ostudziła mój zapał. Na szczęście została mi jeszcze
> do ogrania trylogia Dirt :)
>

DiRT to tylko jedynka, to co ja grałem na PC i X360 na nim to jest miód malina !! Reszta to badziew i nie podchodzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "gra zdaje się czasem oszukiwać "
>
> Ja wiem, że czasem miewamy takie odczucie, ale w recenzji, i to jeszcze wypunktowane...
> Wygląda śmiesznie i nieprofesjonalnie.
Pograj a się przekonasz. Serio. Znam ścigałki od Codies od podszewki i wiem, jak działa ich SI. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ja takze :) ogolnie z filmikow na yt wyglada, ze to ulepszony grid 1
bo twórcy mówili że autosport to pomiędzy grid 1 a grid 2,, ja osobiście grid 1 nie grałem długo nie potrafiłem ukończyć wyścigu w grid 2 bardzo mi się podoba ale w multi to masakra widziałem że wszyscy brali te same samochody grid autosport już mnie w ogóle powaliło na kolana po oglądaniu filmików na yt pre order oczywiście kupiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować