Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision zapowiada grę The Legend of Korra od twórców Bayonetty

19 postów w tym temacie

Adam Berlik

Platinum Games pracuje nad trzecioosobową grą akcji The Legend of Korra, bazującą na amerykańskim serialu animowanym – informuje Activision i ujawnia pierwsze szczegóły, w tym platformy docelowe i datę premiery.

Przeczytaj cały tekst "Activision zapowiada grę The Legend of Korra od twórców Bayonetty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy tak samo jak w serialu będzie i polski dubbing? Niby serial dla dzieci ale muszę przyznać całkiem interesujący. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Eeeeeee..." -> moja pierwsza reakcja. Platinum, ka? Ciekawe jak im to wyjdzie. Ciekawe kto napisze scenariusz. Ciekawe jak będzie wyglądać oprawa wizualna. Tyle niewiadomych, a tak mało odpowiedzi. No i to Activision... że to tak określę: totalna "wild card".

P.S Polski dubbing... o Matko. Tylko nie to! ^^ (A tak szczerze to nie wiedziałem, że nawet to ktoś transmitował w Polsce. I tak nic nie pobije oryginału.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Eeeeeee..." -> moja pierwsza reakcja. Platinum, ka? Ciekawe jak im to wyjdzie. Ciekawe
> kto napisze scenariusz. Ciekawe jak będzie wyglądać oprawa wizualna. Tyle niewiadomych,
> a tak mało odpowiedzi. No i to Activision... że to tak określę: totalna "wild card".
>
> P.S Polski dubbing... o Matko. Tylko nie to! ^^ (A tak szczerze to nie wiedziałem, że
> nawet to ktoś transmitował w Polsce. I tak nic nie pobije oryginału.)


Co do kwestii dubbingu w polskiej wersji wyszło to całkiem nieźle. Angielską też oglądałem również bardzo dobra. Może być taka lub taka mniejsza z tym. Wystarczą napisy.
I tak jak inni: JARAM SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Na dwa moje pytania są już odpowiedzi. Za scenariusz ponoć odpowiada ten pan:
http://avatar.wikia.com/wiki/Tim_Hedrick
A co do oprawy wizualnej - to już po internecie krążą 3 zrzuty ekranu i mały zwiastun (czy tylko mi ten głos na końcu nie pasuje jakoś? brzmi inaczej i... dziwnie kiczowato) . Wystarczy sobie poszukać w google (pod podanym źródłem jest jeden screen). Niestety muszę zobaczyć więcej - najlepiej jakiś pełnoprawny gameplay, żeby ocenić jak dobrze (lub źle) to wygląda rzeczywiście. Mam nadzieję, że to naprawdę robi Platinum, a nie jakieś studio pod ich szyldem (Jak ponoć ostatni Aliens powstawał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 00:24, cHICEK napisał:

A Platinum Games nie robi teraz też Scalebound ? dwie gry naraz robią ? czy oni mają
kilka oddziałów ?

Cały czas robią Bayonette 2 (w sumie teraz to raczej dokańczają), wcześniej jeszcze Wonderful 101 i Metal Gear Rising. Pewnie po prostu znają się na swojej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

True, szkoda że nie zaczęli od Anga. Pewnie kiedyś zrobią kolejne seriale z Angiem bo wyszły nowe komiksy, które fabularnie są po ukończeniu serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 00:15, lis_23 napisał:

Ech, mogliby zacząć od Aanga...Swoją drogą, jaka to ma być gra? (Gatunek),przygodowa,
RPG?.

Sądząc po dorobku studia to chyba właśnie coś w stylu Bayonetty/Metal Gear Rising

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na podstawie Legendy Aanga powstała. Co prawda nie grałem w nią, ale sądząc po gameplayach to całość wygląda trochę jak X-men Legends. A co do tej gry - jeśli nie będzie na poziomie żenującej adaptacji Shyamalana, to będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 14:17, Galder_Grasfiord napisał:

Zbierają się do robienia filmu fabularnego. Teraz gra. Super. :D


Film fabularny?,z Aangiem już próbowali,z opłakanym skutkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 14:37, lis_23 napisał:

Film fabularny?,z Aangiem już próbowali,z opłakanym skutkiem...

Ja tego nawet nie uważam za film, zdecydowana większość takich "tworów" jak np. swego czasu film Dragon Ball to ten sam poziom co gry-budżetówki wychodzące przy okazji różnych gier. Do diaska cosplayerzy potrafią zrobić lepsze ciuchy i bardziej upodobnić się do postaci niż ci pożałowania godni "aktorzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy tak samo jak w serialu będzie i polski dubbing? Niby serial dla dzieci ale
> muszę przyznać całkiem interesujący. :D

ja oglądałem serią z Angiem i nie podoba mi się akurat legenda Korry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować