Zaloguj się, aby obserwować  
StrictlyBananas

Sniper Elite 3

9 postów w tym temacie

Po pierwszych minutach grania doszedłem do wniosku, że gra nie jest idealna, wiele brakuje jej do wielu moich ulubionych tytułów. Nieco później doszedłem do wniosku, że w sumie całkiem jest niezła. Czy ktoś z was będzie kupował grę w dniu premiery? I jeśli tak, to zapraszam do wspólnego zagrania w tryby kooperacyjne (kampania i przetrwanie) na Xboksie 360.

A tak swoją drogą, chętnie posłucham jaka waszym zdaniem *będzie* gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi przyszła wersja na PC, pytanie czy po północy będzie można zainstalować i odpalić czy jest jakaś konkretna godzina jutrzejszej premiery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat prawie martwy, ale i tak zapytam:
Core 2 Duo 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 18 GB HDD, Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8
To są prawdziwe wymagania tej gry? Bo coś śmiesznie małe się wydają jak na grę z 2014 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 23:19, Fun_g_1_2_3 napisał:

Temat prawie martwy, ale i tak zapytam:
Core 2 Duo 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 18 GB HDD,
Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8
To są prawdziwe wymagania tej gry? Bo coś śmiesznie małe się wydają jak na grę z 2014
roku.

Na pewno są to wymagania potrzebne do uruchomienia gry, a do zabawy na full z dobrodziejstwami dx11 wymagań nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopię ten temat sprzed ponad roku. Mam pytanie.
Zaliczyłem całą kampanię, znalazłem wszystko co było możliwe i zaliczyłem wszystkie zadania dodatkowe. Mam dalej 96 procent ukończenia kampanii. Czy jest to spowodowane tym, że nie zaliczyłem dwóch zadań dodatkowych - osiągnięć ? (mam na myśli osiągnięcie - dwukrotne dotknięcie (misja 6) i three birds, one stone) (misja 7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować