Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Destiny jednak nie dla wszystkich

15 postów w tym temacie

Zapraszam na stronę Euro RTV AGD (tylko oni maja dostęp do bety w PL) - złożenie preordera z przesyłka pobraniową. W ciągu 2 tyg przyjdzie do was kod na betę. Co dalej zrobicie z zamówieniem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zapraszam na stronę Euro RTV AGD (tylko oni maja dostęp do bety w PL) - złożenie preordera
> z przesyłka pobraniową. W ciągu 2 tyg przyjdzie do was kod na betę. Co dalej zrobicie
> z zamówieniem.....

Na pewno RTV AGD wysyła kluczyki do preordera ? Nigdzie niem mogę o tym informacji znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi co podali klucz beta? Bo ja nie zamawialem gry tylko uzylem kodu...Ciekawe ile osob kupilo od wczoraj PS+ z powodu tej bledniej informacji. Czyli wychodzi na to ze ta usluga kolejny raz nie daje nic ciekawego. Ja w sumie jeszcze nigdy nie widzialem zeby cos w niej bylo fajnego, a jesli nawet to juz dawno te gry mialem. Teraz jestem zmuszony ja miec zeby grac online na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rezerwacja to co innego niz zamówienie z płatnością przy odbiorze. W drugim przypadku zamawiasz towar i czekasz na wysyłkę, rezerwacja polega na tym że odłożą Ci egzemplarz w wybranym sklepie, i jak będziesz chciał to sobie po niego pójdziesz i kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > O dzięki wielkie, preorder już złożony. Jak mi się beta nie będzie podobać to po
> prostu anuluje :D
> "Promocja nie dotyczy Rezerwacji." ( http://www.euro.com.pl/si_upload/upload_regulaminy/05_2014/20140526-Regulamin-Promocji-Zdobadz-dostep-do-wersji-beta.pdf)
>
> ups
Wiem dlatego nie złożyłem rezerwacji tylko płatność przy odbiorze wysyłką, w którym też mam opcje anulowania. A tak bdw i tak pewnie go nie anuluje bo gra mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rezerwacja to co innego niz zamówienie z płatnością przy odbiorze. W drugim przypadku
> zamawiasz towar i czekasz na wysyłkę, rezerwacja polega na tym że odłożą Ci egzemplarz
> w wybranym sklepie, i jak będziesz chciał to sobie po niego pójdziesz i kupisz.

Tłumaczysz rzeczy oczywiste
Tak czy inaczej złożyłem ok tydzień temu ten preorder i wczoraj dostałem klucz, który zarejestrowałem na stronie bungie. Preorder zostawiam bo gra jest rewelacyjna a przynajmniej tak się zapowiada,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować