Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Grzech Pierworodny teraz taniej w ofercie pre-order!

118 postów w tym temacie

Digital to klucz Steam. W EK także podobno są dwa klucze, więc zakładam, że i tutaj gra podpina się pod Steam. Niemniej jednak powodzenia z otrzymaniem jakiejkolwiek odpowiedzi od gram. Myślę, że lepiej będzie dopytać się bezpośrednio u CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może bym i zamówił ale odstrasza mnie syndrom Jezusa na wszystkich zrzutach gdzie jest postać stojąca w wodzie (kałuży, rzeczce) Gdyby nie to to gra była by może nawet idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie zapomniałem o tej grze. Dawno nie grałem w klimatycznego RPGa, a ten na takiego się zapowiada. Z tą ceną się być może zainteresuje, o ile mój grat to uciągnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30.06 gra będzie już w całości po polsku (tzn.wszystkie napisy). Jeżeli chcecie grać już 30.06 to warto kupić grę na allegro, na steam w opcjach można zmienić język gry z ENG na PL. Na "gry-online" niektórzy już grają z częściową polonizacją (gdzieś było info, że gra będzie do 30 spolszczona). Co do EK trzeba przyznać, że CDP dał ciała (delikatnie mówiąc) 18 dni na przetłumaczenie zawartoście EK?! Podobno tylko u nas jest taka obsuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2014 o 14:33, XAltairplX napisał:

30.06 gra będzie już w całości po polsku (tzn.wszystkie napisy). Jeżeli chcecie grać
już 30.06 to warto kupić grę na allegro, na steam w opcjach można zmienić język gry z
ENG na PL. Na "gry-online" niektórzy już grają z częściową polonizacją (gdzieś było info,
że gra będzie do 30 spolszczona). Co do EK trzeba przyznać, że CDP dał ciała (delikatnie
mówiąc) 18 dni na przetłumaczenie zawartoście EK?! Podobno tylko u nas jest taka obsuwa.


Mi wlasnie sciagnelo polska wersje przed chwila na steamie, ale cos ona srednio sie prezentuje. Opis chocby skili jest wymieszany polski z angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 11:18, Aithieel napisał:

Czy dostaniemy klucz do wersji cyfrowej 30.06? Czy też 18.07 :/?


Podbijam pytanie.
Jeżeli już jutro będzie można nabyć cyfrowy klucz na Steam,to rezygnuję z EK,a jeżeli dopiero 18,to biorę EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również pragnę zapytać czy jeżeli zamówię z gram.pl wersję cyfrową to czy dostanę już 30 czerwca, czy też trzeba będzie czekać do 18 lipca?Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 08:24, Derneth napisał:

To dziś jest premiera światowa, a na polską premierę trzeba czekać do 18.07, coś dziwnie
mi to przypomina sytuacje z Oblivionem.


Tak, za pare godzin będzie można odpalic grę (jak kupiłeś przez steam, GOG)

Ps. szkoda że jak zamawiało się EK (jakiś tydzień może niecałe dwa temu) to jeszcze nic nie pisało że CDP przesuneło premierę na 18'tego przez napisy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam problem z głowy odkąd mam Early Access, i co ciekawe język polski mam dostępny (właśnie się ściąga na STEAM). Tylko pytanie pada czy to będzie pełny polski czy polski zmixowany z angielskim ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować