Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Grzech Pierworodny teraz taniej w ofercie pre-order!

118 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2014 o 09:21, Derneth napisał:

No ja mam problem z głowy odkąd mam Early Access, i co ciekawe język polski mam dostępny
(właśnie się ściąga na STEAM). Tylko pytanie pada czy to będzie pełny polski czy polski
zmixowany z angielskim ;).


I co Ci po early access jak zapisy gier i tak nie beda dzialac po patchu. Bez sensu to jest zrobione, placilem im za to ze przetestowalem im gre, to chyba oni powinni mi za to zaplacic. Przynajmniej za to ze ich wspomoglem to mogli dac mi wczesniejszy dostep do pelnej gry, chociaz dzien lub dwa, a nie jest 30 czerwca a gra dalej pisze ze jest tylko wersja beta. A i polska wersje bedziesz mial zmiksowana z angielska. Teraz jeszcze steam dal 20% offa na ta gre w dniu premiery, wiec praktycznie nie mam nic z tego ze kupilem ja wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jak jest z tą grą?,jeżeli zakupię dziś u Was wersję cyfrową i dodam klucz do Steam,to będę mógł dzisiaj grać,czy nie?.
A jeżeli tak,to jak zrezygnować z zakupu EK w sklepie Gram.pl? (już potwierdziłem zamówienie kilkanaście dni temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 10:53, lis_23 napisał:

Więc jak jest z tą grą?,jeżeli zakupię dziś u Was wersję cyfrową i dodam klucz do Steam,to
będę mógł dzisiaj grać,czy nie?.
A jeżeli tak,to jak zrezygnować z zakupu EK w sklepie Gram.pl? (już potwierdziłem zamówienie
kilkanaście dni temu).


Nie sadze, bo ja 2 min temu odpalalem gre to pisze ze to nadal beta jest. Nie ma sensu grac bo pozniej zapisy gier i tak nie dzialaja po kazdym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 10:55, Cykada85 napisał:

Nie sadze, bo ja 2 min temu odpalalem gre to pisze ze to nadal beta jest. Nie ma sensu
grac bo pozniej zapisy gier i tak nie dzialaja po kazdym patchu.


Oby zapisy gier działały z "polską" wersją, bo zanim przyjdzie EK można pograć w agielską wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 10:53, lis_23 napisał:

Więc jak jest z tą grą?,jeżeli zakupię dziś u Was wersję cyfrową i dodam klucz do Steam,to
będę mógł dzisiaj grać,czy nie?.


Napisałem wczoraj w tej sprawie do obsługi klienta. Jeżeli mi odpiszą to z pewnością opublikuję ich odpowiedź tutaj. Oby tylko odpisali :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 11:06, Koliblank napisał:

Oby zapisy gier działały z "polską" wersją, bo zanim przyjdzie EK można pograć w agielską
wersje.


Zapisy beda dzialac jak juz odblokuja pelna wersje gry. Mi chodzi o to tylko ze early access to pic na wode, ba! nawet w dniu premiery jeszcze gry mi nie odblokowali. To czym sie rozni moj early access od ludzi ktorzy teraz kupia sobie gre na steamie z 20% obnizka? Niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 11:12, Cykada85 napisał:

Zapisy beda dzialac jak juz odblokuja pelna wersje gry. Mi chodzi o to tylko ze early
access to pic na wode, ba! nawet w dniu premiery jeszcze gry mi nie odblokowali. To czym
sie rozni moj early access od ludzi ktorzy teraz kupia sobie gre na steamie z 20% obnizka?
Niczym.


Dlatego ja np. nie korzystam z tego typu "udogodnień". Często słabo się na tym wychodzi...wprawdzie można pograć wcześniej ale wtedy produkt jest niekompletny, nie wszystko działa co przekłada się też na jakość rozgrywki. Zdecydowanie wolę obejrzeć produkt finalny z którym lepiej będę się bawił niż z early access. Powinni jakoś nagradzać tych co wykładają kasę na to żeby przetestować grę wcześniej i zasilić sakiewkę twórców dając im pewien kredyt zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 10:53, lis_23 napisał:

Więc jak jest z tą grą?,jeżeli zakupię dziś u Was wersję cyfrową i dodam klucz do Steam,to
będę mógł dzisiaj grać,czy nie?.



Niestety, Y3richo potwierdził że edycje cyfrowe będą realizowane dopiero 18 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób grających w wersję cyfrową na Steam. Dziś miały się pokazać inne wersje językowe m.in polska. Ktoś grał po polsku? Jak to się prezentuje? Zastanawiam się nad sprawieniem sobie wersji cyfrowej i przestawianiu języka z angielskiego na polski, ale czy to się opłaca? Czy to "spolszczenie" będzie normalne, czy też jakieś takie łamane i niedopieszczone. Pytam ponieważ nie mam wielu gier na Steamie i nie wiem do końca jak to wygląda ze wersjami multi-language. Za odpowiedź będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 14:39, Siupson napisał:

Mam pytanie do osób grających w wersję cyfrową na Steam. Dziś miały się pokazać inne
wersje językowe m.in polska. Ktoś grał po polsku? Jak to się prezentuje? Zastanawiam
się nad sprawieniem sobie wersji cyfrowej i przestawianiu języka z angielskiego na polski,
ale czy to się opłaca? Czy to "spolszczenie" będzie normalne, czy też jakieś takie łamane
i niedopieszczone. Pytam ponieważ nie mam wielu gier na Steamie i nie wiem do końca jak
to wygląda ze wersjami multi-language. Za odpowiedź będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.


Ja mam wersje polska na steamie ale napisy polskie sa wymieszane z angielskimi. Mysle jednak ze to sie zmieni kiedy bedzie odblokowana pelna wersja gry (nie pytaj mnie czemu jeszcze nie jest), w ostatnim patchu jest napisane :

''Regarding other languages, don''t play them yet. We''ll only upload the full translations on release. What you''re seeing now are temporary translation files.''

Widocznie wiec nie wszystkie pliki sa jeszcze dograne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że odpowiedzi nie dostaniesz ponieważ po ostatniej aktualizacji język polski został zablokowany, i gra uruchamia się tylko w języku angielskim pomimo ustawienia w opcjach Steam na język polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 17:39, Derneth napisał:

Przypuszczam, że odpowiedzi nie dostaniesz ponieważ po ostatniej aktualizacji język polski
został zablokowany, i gra uruchamia się tylko w języku angielskim pomimo ustawienia w
opcjach Steam na język polski.


Dzięki. Już doczytałem, że są jakieś problemy i że język polski pojawi się "niedługo". Mam pytanko odnośnie optymalizacji. Bardzo na sprzęcie się nie znam, spełniam jednak wymagania karty graficznej i ale "can You run it" sugeruje mi zmianę procesora.

Mój sprzęt:
System: Win 7 professional 64-bit
Procesor: AMD Phenom(tm) 9550 Quad-Core
Ram: 4 GB
Karta graficzna: GeForce GTX 650

Pogram płynnie na co najmniej średnich detalach? Wiem, że to leciwy sprzęt...rok temu wymieniłem to co dało się wymienić bez zmiany całego komputera, czyli kartę graficzną.Jeśli ktoś grał bądź się na tym zna będę wdzięczny za opinię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 20:39, Siupson napisał:

Mój sprzęt:
System: Win 7 professional 64-bit
Procesor: AMD Phenom(tm) 9550 Quad-Core
Ram: 4 GB
Karta graficzna: GeForce GTX 650


Ja mam Intel i5-2500k CPU@ 3.30 GHz
4 gb Ramu
Radeona XFX 6970 2048 mb

Giera smiga na maksymalnych detalach razem z AA x16. Fajne jest to ze w opcjach mozesz sobie ustawic limit Fps to duzo daje. Mysle ze spokojnie sobie pograsz, giera jest miodna, jesli lubi sie klasyczne RPG. Ja to juz z zeszytem siedze bo tyle miejsc i rzeczy zostawilem za soba do zrobienia, bo moje postacie sa jeszcze za slabe :)
Naszczescie male oszukanstwa z Save/Load Game dzialaja i tutaj hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby szykowała sie szybsza wysyłka niż 18?
Pytam bo o 1 rano dostałem meila bym zapłacił za swoje zamowienie (a jak sie nie mylę powinno być dopiero opłacone w okolicach 11, prawda?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 12:58, Koliblank napisał:

Czyżby szykowała sie szybsza wysyłka niż 18?
Pytam bo o 1 rano dostałem meila bym zapłacił za swoje zamowienie (a jak sie nie mylę
powinno być dopiero opłacone w okolicach 11, prawda?)



Y3richo w dziale z cyfrową dystrybucją mówił, że możliwość opłaty za produkt rusza 11 lipca i z tego co pamiętam zawsze było to tydzień przed premierą więc hmm dziwnie jakoś.

Cykada85 dzięki za odpowiedź :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ma się sprawa z innymi językami poza polską kinówką? Ze względu na blokadę gry w polskim regionie nie sprawi to chyba że zablokuje mi dostęp do powiedzmy wersji z angielskimi napisami? Które według info na steam są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka blokada na Polski region ? Mi jakoś nic się nie blokuje, a co do języków na razie są dostępne angielski, niemiecki i francuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 11:36, Derneth napisał:

Jaka blokada na Polski region ? Mi jakoś nic się nie blokuje, a co do języków na razie
są dostępne angielski, niemiecki i francuski.


Ze strony sklepu gram.pl
>Produkt jest dostępny do pobrania wyłącznie dla regionów:

Dnia 04.07.2014 o 11:36, Derneth napisał:

terytorium Polskie

I mnie po prostu ciekawi czy jeśli jest region lock, to czy będzie też blokował wybór innej wersji językowej poza polską kinówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować