Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Grzech Pierworodny teraz taniej w ofercie pre-order!

118 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2014 o 15:15, lis_23 napisał:

Jak zrezygnować z pre ordera EK w sklepie Gram.pl?

Mailem do obslugi klienta? Na Polske przewidziano ok. 1000 sztuk EK, wiec pozniej moze nie byc towaru(albo bedzie i to taniej-taki rynek) a dodatkowo w EK sa 2 klucze do gry, wiec w teorii mozesz troche zaoszczedzic jak przekazesz zbedny klucz za oplata.

Dnia 10.07.2014 o 15:15, lis_23 napisał:

więc grę można zakupić dopiero wtedy,gdy wyjdzie patch polonizujący.

Troche przesadzasz, gra bedzie lezec w bibliotece, to nie pierwsza i nie ostatnia gra, co bedzie czekac w kolejce do grania.;)


--
Odnosnie sytuacji nie jestem zaskoczony, bo Dragon Commander tez mialo duzy poslizg w publikacji spolszczenia, zreszta cdp.pl samo to tlumaczy czy jakas firma z zewnatrz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego nie dostaliśmy jeszcze żadnej oficjalnej odpowiedzi na nasze pytania o wcześniejszą wysyłkę gry po dzisiejszej informacji prasowej od wydawcy.

W końcu jeżeli cdp mogło opóźnić premiere o pare tygodni to chyba nie jest to zbyt duży problem dla nich by ją przyśpieszyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 18:14, argahawk napisał:

Zastanawiam się dlaczego nie dostaliśmy jeszcze żadnej oficjalnej odpowiedzi na nasze
pytania o wcześniejszą wysyłkę gry po dzisiejszej informacji prasowej od wydawcy.

W końcu jeżeli cdp mogło opóźnić premiere o pare tygodni to chyba nie jest to zbyt duży
problem dla nich by ją przyśpieszyć ?


Podejrzewam, że informacja widniejąca na stronie z preorderem gry na cdp.pl musi wystarczyć za całą odpowiedź:
"Zamawiając ten produkt otrzymasz klucz do pobrania gry (w wersji angielskiej) z platformy Steam nie wcześniej niż dzień przed jej polską premierą, która jest planowana na 18.07.2014."

Ewentualnie możesz sobie wybrać wariant "bo nie i już" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 19:43, Janek_Izdebski napisał:

Dzięki. Niestety to kolejna porażka czołowego polskiego wydawcy... :(


Czołowym wydawca to oni byli kilka lat temu. Teraz wydaja jakąś śmieszną ilość większych gier, a i tak potrafią tak sromotnie polec. Od czasu kiedy zaczeli sie bawic w produkowanie gier, tak dział wydawniczy poszedł w odstawkę i zmierza ku całkowitemu dnu.

Zabawne jak role się odwróciły i to teraz Cenega ma w kieszeni niemal wszystkie duże gry wydawane w Polsce, a cdp to marne popłuczyny tego co było kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 21:00, tytacz napisał:

Czołowym wydawca to oni byli kilka lat temu. Teraz wydaja jakąś śmieszną
ilość większych gier, a i tak potrafią tak sromotnie polec. Od czasu kiedy zaczeli sie bawic
w produkowanie gier, tak dział wydawniczy poszedł w odstawkę i zmierza ku całkowitemu dnu.

Ja myślę, że głownymi powodami tego stanu rzeczy była restrukturyzacja firmy, zaangażowanie Jakubasa, a potem działalność na giełdzie, gdzie istotną rolę odgrywa dbanie o interez akcjonariuszy i ciągłe podnoszenie wartości całej grupy kapitałowej.

Dnia 10.07.2014 o 21:00, tytacz napisał:

Zabawne jak role się odwróciły i to teraz Cenega ma w kieszeni niemal wszystkie duże
gry wydawane w Polsce, a cdp to marne popłuczyny tego co było kiedyś.

Znak czasów niestety... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 19:02, Essau napisał:

Tylko Polacy mogli tak [m] premierę tak znakomitej gry.


Degrad - 1 za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 22:44, Isildur napisał:

> Tylko Polacy mogli tak [m] premierę tak znakomitej gry.

Degrad - 1 za słownictwo.


Możesz mnie cmoknąć, Isildur. N-ty raz mnie degradujesz, tym razem w dodatku w sytuacji, kiedy wygwiazdkowałem. Zwisa mi to i powiewa, jaką mam rangę. Lżej nie dało się skwitować tego, co firma zrobiła z polonizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 23:15, Essau napisał:

Możesz mnie cmoknąć, Isildur. N-ty raz mnie degradujesz, tym razem w dodatku w sytuacji,
kiedy wygwiazdkowałem. Zwisa mi to i powiewa, jaką mam rangę. Lżej nie dało się skwitować
tego, co firma zrobiła z polonizacją.


Nie kłam bo ja Ciebie pierwszy raz degradowałem :P
Poza tym ok można stwierdzić, że firma popsuła polonizację ale nie potrzeba używać wulgaryzmów, taka cenzura to nie cenzura swoją drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 23:17, Isildur napisał:

Nie kłam bo ja Ciebie pierwszy raz degradowałem :P
Poza tym ok można stwierdzić, że firma popsuła polonizację ale nie potrzeba używać wulgaryzmów,
taka cenzura to nie cenzura swoją drogą...


Haha, to może był to Twój duch. Ktoś mnie już w temacie dotyczącym RPGów uwalił i wtedy nawet nie wiedziałem, za co to było. Ot, dekapitacja bez ostrzeżenia. Tak czy owak, CDP degrad -5 za tę szopkę, którą nam odwaliliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 00:44, Essau napisał:

Haha, to może był to Twój duch. Ktoś mnie już w temacie dotyczącym RPGów uwalił i wtedy
nawet nie wiedziałem, za co to było. Ot, dekapitacja bez ostrzeżenia. Tak czy owak, CDP
degrad -5 za tę szopkę, którą nam odwaliliście.


Skończ już robić offtop i troszkę grzeczniej proszę.

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 00:54, Isildur napisał:

Skończ już robić offtop i troszkę grzeczniej proszę.

EOT


Jaki offtop, Isildur, jestes trzeźwy? W czym zrobiłem większy offtop niż Ty? Pomysl, zanim napiszesz, dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 01:02, Essau napisał:

Jaki offtop, Isildur, jestes trzeźwy? W czym zrobiłem większy offtop niż Ty? Pomysl,
zanim napiszesz, dobra rada.


Ja też mam dobrą radę:

Jak Moderator o coś prosi, to lepiej się stosować do tej prośby. Bo inaczej można dostać BANa. Dokładnie jak w Twoim przypadku. BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że nie ma co czekać na informacje że coś się zmieni w sprawie wysyłki, dlatego trzeba było sobie pomóc samemu (czyt. pogram w wersje GOG) czekając na zamówioną przesyłkę z EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 08:39, argahawk napisał:

dlatego trzeba było sobie pomóc samemu (czyt. pogram w wersje GOG) czekając
na zamówioną przesyłkę z EK.

Zamierzasz kupić oddzielnie wersje DRM-free czy po prostu chcesz spiracić tę grę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 10:42, Janek_Izdebski napisał:

> dlatego trzeba było sobie pomóc samemu (czyt. pogram w wersje GOG) czekając
> na zamówioną przesyłkę z EK.
Zamierzasz kupić oddzielnie wersje DRM-free czy po prostu chcesz spiracić tę grę? :)


Nie, nie spiraciłem (wiem że trudno w to uwierzyć :P). Brat zawsze stara się kupować gry poprzez GOG więc "pożyczyłem" sobie nachwile jego konto by ściągnąc gre :)

PS. widzę że ta wersja ma problemy i np. nie działają itemy z DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 10:55, argahawk napisał:

Nie, nie spiraciłem (wiem że trudno w to uwierzyć :P). Brat zawsze stara się
kupować gry poprzez GOG więc "pożyczyłem" sobie nachwile jego konto by ściągnąc gre :)

Ok, rozumiem i zwracam honor. Choć cena na GOG jest naprawdę duża porównując do polskich realiów, ale to już przyczynek do innej dyskusji. :)

Dnia 11.07.2014 o 10:55, argahawk napisał:

PS. widzę że ta wersja ma problemy i np. nie działają itemy z DLC

Ponoć za jakiś czas ma być w pełni działająca gra, stuprocentowo zgodna z ichniejszą, zapowiedzianą dopiero platformą GOG Galaxy (chodzi o tryb multiplayer i acziki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować