Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Grzech Pierworodny teraz taniej w ofercie pre-order!

118 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2014 o 11:05, Janek_Izdebski napisał:

> Nie, nie spiraciłem (wiem że trudno w to uwierzyć :P). Brat zawsze stara się
> kupować gry poprzez GOG więc "pożyczyłem" sobie nachwile jego konto by ściągnąc
gre :)
Ok, rozumiem i zwracam honor. Choć cena na GOG jest naprawdę duża porównując do
polskich realiów, ale to już przyczynek do innej dyskusji. :)


Wiem, dlatego staram się unikać zakupów z GOG no chyba że mają jakąś promocje lub darmowe gry :)

Dnia 11.07.2014 o 11:05, Janek_Izdebski napisał:

> PS. widzę że ta wersja ma problemy i np. nie działają itemy z DLC
Ponoć za jakiś czas ma być w pełni działająca gra, stuprocentowo zgodna z ichniejszą,
zapowiedzianą dopiero platformą GOG Galaxy (chodzi o tryb multiplayer i acziki).


Zobaczymy jak już to GOG Galaxy wyjdzie, bo jakoś trudno w to uwierzyć dopóki się samemu nie spróbuje. A znając realja to pewnie jeszcze troche potrwa zanim Galaxy będzie działało tak jak tego chcą jego twórcy :)

Ps. gra kolejny raz się wywaliła podczas walki, zastanawiam się czy dać sobie spokój i czekać na EK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 11:11, argahawk napisał:

Wiem, dlatego staram się unikać zakupów z GOG no chyba że mają jakąś promocje
lub darmowe gry :)

Podobnie robię i ja. Szkoda niestety, że Larianie nie powtórzyli patentu z pudełkowym wydaniem "Divinity: Dragon Commander." W przypadku tamtego tytułu miałeś dwa klucze w pudełku: Steam oraz GOG.

Support producenta odpisał mi (mam kopię wiadomości jakby co), że była to jednorazowa promocja. Dlatego jeśli jakiś fan chciałby mieć dwie wersje "D:OS"musi nabyć dwie wersje odzielnie. Kluczyk GOG nie będzie wysyłany tym co nabyli pudełko albo wersje steamową. A szkoda... :(

Dnia 11.07.2014 o 11:11, argahawk napisał:

Zobaczymy jak już to GOG Galaxy wyjdzie, bo jakoś trudno w to uwierzyć dopóki
się samemu nie spróbuje. A znając realja to pewnie jeszcze troche potrwa zanim Galaxy
będzie działało tak jak tego chcą jego twórcy :)

Ponoć GOG Galaxy ma już być sprawne późnym latem albo wczesną jesienią. Zobaczymy jak to im wyjdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem otrzymać mail z prośbą o potwierdzenie. Oczywiście nic nie ma. Z ciekawości wpadłem na stronę z zamówieniami, niestety moje zamówienie zostało anulowane przez brak takowego ;D

Pozdrawiam, zamawiam w innym sklepie. Jak zawsze szopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Optymistycznie.
> Ja to mam nadzieję że nie będzie opóźnień :)

Myślę że po tym wszystkim nie będzie żadnych opóźnień z wysyłką w końcu w sklepie gram napisali :
"Graj, kiedy inni czekają, Ponad 90% naszych klientów otrzymało zamówioną w przedsprzedaży grę jeszcze przed premierą..." prawda? :)

> Dziś miałem otrzymać mail z prośbą o potwierdzenie. Oczywiście nic nie ma. Z ciekawości
> wpadłem na stronę z zamówieniami, niestety moje zamówienie zostało anulowane przez brak
> takowego ;D
>
> Pozdrawiam, zamawiam w innym sklepie. Jak zawsze szopka.

Oby nie zaczeli anulować zamówień za które już zapłaciliśmy ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 19:53, Allonder92 napisał:

Teraz pytanie czy gra będzie rozysłana zgodnie z założeniem czyli 18 lipca czy będziemy może czekać łaskawie na spolszczenie do przełomu sierpnia i września.


''Informujemy, że dnia 18.07 w Polsce będzie miała premierę wersja anglojęzyczna gry Divinity: Grzech Pierworodny / Origin Sin, a na przełomie sierpnia i września ma pojawić się patch wydany przez dystrybutora, który umożliwi uruchomienie wersji polskiej z danym tytułem. Oznacza to, że otrzymają Państwo angielską wersję językową z możliwością późniejszej instalacji polskiej wersji, gdy tylko ta będzie już dostępna.''

Cytat ze strony sklepu portalu do którego link wkleiłeś. Jak wy korzystacie z tych internetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój bład, aczkolwiek powinien pojawić się news odnośnie tego co wkleiłem bo sam fakt że dowiedziałem się tego z konkurencyjnej stronie źle świadczy o stronie. O braku polonizacji dowiedziałbym się prawdopodbnie 18 lipca co nie jest fajne. Szkoda tylko czekania, dopłaciłbym do wersji eu i cieszłbym się grą jak reszta cywilizowanego świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.. kusi mnie by kupić Divinity w wersji ENG na Steam.. Nie chcę czekać do września aż będzie PL.. Gdzieś czytałem, że jest częściowe spolszczenie opisów questów, książek itp.. które można niby dodać do Steam. Czy ktoś się orientuje czy można to rozwiązać w taki sposób ? Czy lepiej poczekać do września? Angielski ogólnie rozumiem ale wolałbym opisy i dialogi czytać w języku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie gra będzie znacznie droższa,niż wersja pudełkowa,która ukaże się już za tydzień i którą można nabyć za ok. 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 20:46, Allonder92 napisał:

Mój bład, aczkolwiek powinien pojawić się news odnośnie tego co wkleiłem bo sam fakt
że dowiedziałem się tego z konkurencyjnej stronie źle świadczy o stronie.


Do mnie tego nie kieruj, to miała być pierwsza gra od bodaj dwóch lat którą chciałem kupić w tym sklepie, cóż nie chcieli pieniędzy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 22:39, lis_23 napisał:

Na Steamie gra będzie znacznie droższa,niż wersja pudełkowa,która ukaże się już za tydzień
i którą można nabyć za ok. 70 zł.


Poprawka. Na steamie gra już jest dostępna od 30 czerwca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 08:19, Gordek napisał:

> Na Steamie gra będzie znacznie droższa,niż wersja pudełkowa,która ukaże się już
za tydzień
> i którą można nabyć za ok. 70 zł.

Poprawka. Na steamie gra już jest dostępna od 30 czerwca. :)


Chodziło mi o to,ze na Steamie ta gra jest znacznie droższa,niż wersja pudełkowa,a ze na Steamie już jest to wiem,ale ok.40 Euro to rozbój w biały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 09:30, lis_23 napisał:

Chodziło mi o to,ze na Steamie ta gra jest znacznie droższa,niż wersja pudełkowa,a ze
na Steamie już jest to wiem,ale ok.40 Euro to rozbój w biały dzień.


Ten rozbój to jedyny powód że gram.pl sprzeda cokolwiek pomimo niezrozumiałego przesunięcia premiery w stosunku do reszty świata. 15 euro to nie 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2014 o 10:33, wolverine napisał:


Ten rozbój to jedyny powód że gram.pl sprzeda cokolwiek pomimo niezrozumiałego przesunięcia
premiery w stosunku do reszty świata. 15 euro to nie 40 :)


Kiedy sprawdzałem cenę na Steam,jakiś czas temu,wynosiła ona 39,99 E,inna sprawa,że podczas letniej wyprzedaży gra była tańsza chyba o 20% ale w EK za 140 zł z dostawą dostanę dwie kopie gry,niestety,teraz sobie nie pogram z powodu braku polonizacji,chyba że uda mi się zainstalować tę częściową,która jakiś czas temu była na Steamie,lepszy rydz niż nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialem zapytac czy wie ktos z was gdzie mozna dostac ta gre w Krakowie? Bo niby wyszla wersja pudelkowa ale w sklepach jej brak? Zrobili gre w pudelku ale mozna ja dostac tylko przez internet czy jak? Bo jesli tak to ladny bez sens z ich strony, to juz wole cyfrowa wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2014 o 15:07, davis87 napisał:

Witam, chcialem zapytac czy wie ktos z was gdzie mozna dostac ta gre w Krakowie? Bo niby
wyszla wersja pudelkowa ale w sklepach jej brak? Zrobili gre w pudelku ale mozna ja dostac
tylko przez internet czy jak? Bo jesli tak to ladny bez sens z ich strony, to juz wole
cyfrowa wersje.


Gdzieś czytałem, że planują wydać wersje pudełkowe wraz z premierą spolszczenia. Wydaje się to całkiem logiczne, bo informacje z pudełka są póki co niezgodne ze stanem faktycznym, czyli, że gra jest po polsku. Pewnie chcieli zminimalizować ewentualne zwroty do sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować