Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

YouTube pozwoli na odtwarzanie filmów w 60fps, na pierwszy ogień idzie zwiastun Battlefield: Hardline

19 postów w tym temacie

Nie rozumiem, przecież ludzkie oko nie potrafi zauważyć różnicy między 30 a 60 klatkami!!!
A tak na serio - trzeba było się nieźle uzbroić w cierpliwość, ale dobrze, że się w końcu doczekaliśmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś tam różnica niby jest, co nie zmienia faktu, że sama gra prezentuje się co najwyżej średnio. Bardziej mógłby być to dodatek, a nie osobna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy dotyczy to również 60klatkowych źródeł, z których upload''owano video jeszcze przed tą poprawką, czyli czy zostały zawarte dane, które w tej chwili zostaną odtworzone w większej ilości fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś czemu mi te filmiki w 60 fpsach strasznie tną? Tak samo było na stronie Naughty Dog... Kompa mam całkiem niezłego i nie wiem w czym tkwi problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko na co komu więcej fps''ów gdy filmy wysyłane na youtube ich konweter zmienia w mielonkę? Większość mojego materiału wysłanego o nich w rozdzielczości TV wygląda jak shit a da się to oglądać dopiero w HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się :). Różnica jak najbardziej zauważalna. Problem polega jednak na tym, że youtbube ma jeszcze kilka sporych problemów które skutecznie umniejszają radość z oglądania różnych rzeczy. Chodzi mi głównie o jakość filmów. Nawet w jakości 1080p te wyglądają bardzo słabo. Wystarczy zatrzymać podany wyżej filmik w dowolnym momencie by zobaczyć paskudne pixelowate plamy. Do tego automatyczne wybieranie jakości też często mi się psuje. Zdarza się, że pierwsze 20 sekund 45 sekundowego filmu oglądam w paskudnym sd zanim jakość łaskawie się przełączy. Google proszę ogarnij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować