Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gran Turismo 7 jest już w drodze, ale nie zadebiutuje w tym roku

12 postów w tym temacie

> forza motorsport lepsza

No nie, to się nigdy nie skończy.
Lubisz Forzę to graj w Forzę, a takie dziecinne teksty w stylu "mój tata pokona twojego tatę" powinieneś zostawić w piaskownicy.

Co do samej gry, jestem zainteresowany. W serii GT zawsze podobała mi się koncepcja szerokiego wyboru samochodów, w tym niekoniecznie tych sportowych.
Tego mi brakowało w Forzie. Lubię sobie pojeździć toczącymi się klasykami.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe symulacje tylko na pc,na konsolach to jedynie real arcade racer..Nawet kiera logitech nie jest wykorzystana na konsolach w 100% a jeno w 25%..Na pc oczywiscie jest multum ustawien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja nie lubię wypowiedzi w twoim stylu. Jakby post miał wyglądać jak praca magisterska.

Dlatego, że dbam o stronę wizualną wypowiedzi? Proszę cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Prawdziwe symulacje tylko na pc,na konsolach to jedynie real arcade racer..Nawet kiera
> logitech nie jest wykorzystana na konsolach w 100% a jeno w 25%..Na pc oczywiscie jest
> multum ustawien
Kolejne brednie... Jakie 25%? Sprecyzuj co to jest to 75% niewykorzystywane w Forzie czy Gran Turismo. Symulacje dostępne na komputerze owszem oferują w paru wypadkach dużo lepszy model jazdy, ale tylko w kilku samochodach i to wyczynowych. Forza czy GT to symulacja, w której masz setki aut i nie masz tytułu oferującego to co konsolowe symulatory + lepszy model zniszczeń, fizyka, mechanika. Ogrywałem się w wiele projektów - LFS, rFactor i przepaści między nimi a graniem w Forzę z wyłączonymi wszelkimi asystami, ABS-em, ESP, na kierownicy Fanatec Porsche nie ma. Owszem jeśli miałbym ochotę pograć w ligę/puchar samochodami sportowymi danej klasy to zdecydowanie wybrałbym symulacje na komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, bo w GT6 jest sporo fajnych samochodów. Teraz co chwilkę wydają nowe DLC z nowymi samochodami głównie CONCEPTY, a w tym miesiącu jeszcze pojawi się Aston Martin DP-100 Vision Gran Turismo. Dobrze że mam większy dysk bo aktualizacje potrafią ważyć po 1 GB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować