Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC do Hearthstone: Heroes of Warcraft w przyszłym miesiącu

29 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2014 o 17:20, MowieJakJest napisał:

Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post tylko ze zrozumieniem to znajdziesz te sensowne
argumenty.

BTW nawet nieźle się bawiłem dopóki nie zorientowałem się, że wygrana nie zawsze zależy
ode mnie. Nawet pamiętam, że przeczytałem gdzieś, jak Gnimsh czy ktoś z tych pr0 playerów
w wywiadzie powiedział, że "Hearthstone ma wiele wspólnego z pokerem", trudno się z nim
nie zgodzić. Jeśli ktoś lubi, żeby o zwycięstwie decydowało szczęście nie on sam (nie
mówie, że zawsze ale o wiele za często) to w Hearthstone się napewno odnajdzie, ja napewno
nie.

czyli nie zrozumiałeś Gnimsha.

Dnia 28.06.2014 o 17:20, MowieJakJest napisał:


W skrócie: sensowny deck&fart>skill.

Tylko teza postawiona przez ciebie jest nieprawdziwa.
(btw przez pomyłkę można zinterpretować to jako talia i pierd > umiejętności)

Dnia 28.06.2014 o 17:20, MowieJakJest napisał:


Dlatego nie polecam.


Umiejętności są ważniejsze od szczęścia. Zwłaszcza Poker o tym świadczy, który jest bardziej grą strategiczną niż losową.

Mój wniosek jest taki, że nie lubisz Hearthstona, bo uważasz, że twoje PORAŻKI są spowodowane brakiem Szczęścia i Dobrych kart, a nie brakiem UMIEJĘTNOŚCI.
Szczęście też jest ważne, ale ważniejsze są umiejętności.

PS. Jak się uczyłem grać w hearthstona to robiłem screeny z tur z którymi miałem problem. I analizowałem je po grze i często wychodziło, że to mój brak umiejętności przyczynił się do porażki nie szczęście. Teraz jak już umiem grać, to rzeczywiście szczęście jest już istotne, ale nadal umiejętności są ważniejsze.

@hammerfall87 to prawda tylko, że on szuka na siłę powodu do hejtowania xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedziesz fanboystwem na kilometr, tak zaciekle bronisz tej gry jak życia :O
> Jest słaba ponad miare i koniec.
A ty jedziesz hejterstwem.. Latwo oceniac ludzi nieprawdaz? O gustach sie nie mowi.. Jednym podobaja sie pokemony i jednorozce innym czolgi i wojna.. Gra ma sprawiac frajde a jezeli sie Tobie nie podoba to trudno i na litosc boska nie wciskajcie innym ze cos jest zle bo wy tak mowicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tragiczne i pewnie dlatego tyle ludzi w to gra i gra ma bardzo rozbudowane community (np. spotkania przy kominku i b. liczne turnieje). Dajcie spokój, a co chcecie? Gry zupełnie Free2Play bez żadnych mikropłatności? Jak się gra długo to się ma - jak się nie chce to można nie grać lub zapłacić. Zdobywanie kart jest przyjemnością samą w sobie i mi sprawia frajdę. Nie nolifie to HS, bo mi nie wychodzi (w sensie - lubię pograć 1-2h i odstawić), ale gra jest bardzo fajna.
Kto pisze, że tylko luck się liczy to niech spojrzy na grę statystycznie. Ci sami gracze potrafią wywalczyć najlepsze miejsca i to nie za sprawą 15 legend. Był gracz, który zrobił "eksperyment" (był na Legendzie) i wbił na kolejnym sezonie Legendę bez używania kart epickich i legendarnych (nie pamiętam, czy używał samych podstawowych, czy eksperckich też).
W ogóle - co to kurna za czasy? Dają DARMOWE DLC (można kupić in-game za złoto) a Ci jeszcze się prują, że muszą je odblokować. Dajcie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego mogę się przy czepić do Hearthstone to to, że karty powinny pojawiać się częściej.
Z drugiej strony ciesze się, że karty są dla wszystkich którzy ukończą tryb i defacto każdy może zagrać za darmo.
Ewentualnie wykona kilka questów za 40 golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by w grze było kilkaset kart więcej przez co można by było tworzyć dużo więcej decków to gra by była zupełnie inna, i by gracze nie korzystali cały czas z tych samych decków ściągniętych z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować