Zaloguj się, aby obserwować  
HudiniPL

Logo gry - wykonanie

7 postów w tym temacie

Hej cześć kochani.

Mam prośbę, czy mógł by ktoś wykonać niewielkie logo do mojej gry "Crisis"?
Potrzebne mi na (najlepiej jeszcze dziś ._,)

Sam nie zrobię bo mój photoshop nie chce mi się ostatnio... ODMAWIA POSŁUSZEŃSTWA :D

Logo:
Logo gry "Crisis" o kategorii survival
Jak to ma wyglądać to już w wasze ręce.
PS.:Fajnie było by gdyby tło było przeźroczyste żeby móc dać jakoś te logo do menu i żeby było troche podobne do loga Stranded 3, ale co tam. Wy wiecie najlepiej ;).
Wykonaną pracę proszę zamieścić jako post w tym temacie jeszcze najlepiej dziś.
Będę dozgonnie wdzięczny. Być może to logo twojego autorstwa pojawi się w być może w przyszłości znanej grze xD
Thanks You.

20140628132553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi wykonać logo? Haha chyba nie wiesz o co prosisz, za logo graficy biorą po kilka tysięcy - o ile jest proste. Nie sądzę, że ktoś będzie poświęcał swój czas na wolontariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2014 o 13:30, Sarturias napisał:

Czy ktoś mógłby mi wykonać logo? Haha chyba nie wiesz o co prosisz, za logo graficy biorą
po kilka tysięcy - o ile jest proste. Nie sądzę, że ktoś będzie poświęcał swój czas na
wolontariat.


No standard w świecie nobów, spammerów i hejterów ;) Po prostu szukam ludzi o dobrych intencjach :)
niechodzi mi o jakieś niewiadomo jakie logo za niewiiadomo jakie pieniądze.
Przecież to nie takie trudne. Jeśli twierdzisz że coś tak banalnego jest tak bardzo wymagane i kosztowne to biedak z ciebie bo myślisz o kasie i nie potrafisz odnaleźć w sobie zdolności twórczej.
Preste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2014 o 13:32, HudiniPL napisał:

No standard w świecie nobów, spammerów i hejterów ;) Po prostu szukam ludzi o dobrych
intencjach :)

"Wszystko dostanę w życiu za darmo, to nic, że ktoś inny musi się napracować" - też standard, tylko bardziej powszechny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2014 o 13:37, Traitor napisał:

"Wszystko dostanę w życiu za darmo, to nic, że ktoś inny musi się napracować" - też standard,
tylko bardziej powszechny.


Co za nuby!!
Proszę o coś banalnego bo sam na tą chwilę nie mogę tego zrobić a potrzebujem nagle.
Pozatym już wcześniej wzmieniałem że będę dozgonnie wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2014 o 13:39, HudiniPL napisał:

Pozatym już wcześniej wzmieniałem że będę dozgonnie wdzięczny.

A ta "dozgonna wdzięczność " to jaka waluta ? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to, że ktoś czegoś zrobić nie chce dla Ciebie za darmo nie daje Ci prawa do obrażania. Ostrzeżenie za obrażanie innych użytkowników, a temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować