Zaloguj się, aby obserwować  
Endriu

King''s Bounty Warrior of the North

12 postów w tym temacie

Witam

Mam problem ze zrobieniem paru zadań (nie mogłem wkleić wszystkich obrazków więc napiszę)
1. obrazek 1 -> nie wiem w których miejsciach mam posadzić te drzewka co z opisu, czy to jakoś jest zaznaczone na mapie, chodzę po mapie i nic nie znajduje. Czy kolejność też jest ważna?
2. obrazek 2-> Wszystkich pokonałem w Arlanii chodzę po mapie i nie wiem o którego maga chodzi?
3. Zadanie : znajdź fragment "Szalonego Cefala" -> oczyściłem wszystkie ziemie dostępne przed wejściem do Demonis (48lv mam) byłem na wyspach piratów wschodnia i zachodnia też nic nie znalazłem. To dopiero chyba pod koniec gry znajdę ale nie wiem? Ktoś wie gdzie jest fragment tego okrętu?
4.Zadanie : Arcydzieło orka Aj Vaza - statki pirackie pokonałem pływam wokół tego domu i nic, nie zaliczyło mi zadania. Pozatym na widom mojej armii zawsze uciekali próbowałem nawet sposobu aby ich zaciągnąc w pobliże tej chatki na wysepce aby widział jak walcze ale jakoś nie szło tego zrobić.

20140629162835

20140629162841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ad 1. Nordlig (na południu powyżaj ołtarza), Vestlig (koło maga-tam gdzie wysadzałeś zaporę ze skał), Ryftia (koło chatki wiedźmy), Pustkowia Verlon (tam gdzie była valkiria)- wygląda to jak kupka bobków, kolejność nie jest ważna.
ad 2. mag Rezo
ad 3. fragment kupuje się po wypełnieniu misji w Hadesie - od demona, który siedzi w zamku z demonicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Reza nie mogę wejść pisze mi że Masywne drzwi są starannie zamknięte, jak latam to nad budynkiem jest chorągiewka z zadaniem do wzięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Rezo mozna gadac, gdy bedziesz mial 5 walkirii, a moze nawet troche pozniej(1-2 zadania glowne).

Arcydzieło orka Aj Vaza
Zadanie moze sie zbugowac, jak przyjmiesz zadanie to powinnien sie pojawiac statek i trzeba walczyc odrazu z tym przeciwnikiem, byly rady typu zadnego sejwowania czy zmieniania lokacji, sa w sumie 3 walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 20:53, Endriu napisał:

Gdzie znajdę ostatnią walkirię?


Sama przyjdzie po wykonaniu kilku zadań z glownego watku dla Ksiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak już jestem w tym momencie co się pojawiła wbiłem jej 4lv i do piątego mam znaleść 2 artefakty. Sprawę z Rezo też już odblokowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz na 4.

Dnia 29.06.2014 o 16:35, Endriu napisał:

4.Zadanie : Arcydzieło orka Aj Vaza - statki pirackie pokonałem pływam wokół tego domu
i nic, nie zaliczyło mi zadania. Pozatym na widom mojej armii zawsze uciekali próbowałem
nawet sposobu aby ich zaciągnąc w pobliże tej chatki na wysepce aby widział jak walcze
ale jakoś nie szło tego zrobić.


Czekasz za chatką(przy samym brzegu) w zatoczce i tam je bij też miałem z tym problem... jak uciekają to za duży LVL masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje się wejście do podziemi z zamkiem Necrotixa? Nadziałem się na tego smoczka na początku gry, gdy jeszcze nie miałem z nim większych szans, a teraz nie idzie go znaleźć... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarze questa, a wg neta albo chodzi o smoka na cmentarzu na Riftland albo o smoka co siedzi w jaskini w Iceland(wejscie chyba bylo gdzies w srodku mapy-ikona schodow na minimapie powinna sie pojawic?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 17:29, Sarinew napisał:

Nie kojarze questa


Nic dziwnego, że nie kojarzysz tego questa. Pomyliły mi się smoki :) Znalazłem cielaka, którego szukałem, tylko zwał się inaczej - Glaurmur (bodajże ''Olśniewający'').

W każdym razie mam kłopot z kolejnym zadaniem. Na wyspie elfów facet prosi mnie o zebranie małej armii (m.in. elfy i enty) oraz łódź do dalekich podróży. Zebrałem zwierzaki, kupiłem ową łajbę w porcie i.. nic. Nie ma opcji dialogu ze zleceniodawcą nt. łodzi. Trzeba ją w konkretne miejsce odstawić, czy kupiłem nie tą, co trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować