Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam z nowym rekordem liczby jednocześnie grających użytkowników

12 postów w tym temacie

News z tyłka. Nie sprawdzony, chyba nawet autor nie przeczytał swoich głupot. Nie LOL a DOTA2, nie "grających" a "zalogowanych", co jest OGROMNĄ różnicą. Byle szybko, byle newsa wypuścić jak konkurencja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Adminie, a za co tym razem dostałem Bana? Miej chłopie chociaż odwagę napisać publicznie. Nikogo nie obraziłem, nie przeklinałem, wyraziłem tylko swoje ZDANIE nt. newsa.
Czy sekcja komentarzy jest dla wszystkich, czy tylko dla Jaśnie Panów Administratorów i ich przyklaskiwaczy? News wprowadza w błąd, który Wam wytknąłem. Banuj Waść jak chcesz, konto założyć nowe to nie problem - co nie omieszkam zrobić jeśli będę się chciał wypowiedzieć.
Bo rozumiem że uciszać będziecie tak samo jak pod recenzją Spintires :)

Pozdrawiam
Betonowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz bany, bo na swoim pierwszym koncie dostałeś banana. Konto jest banowane nie po to, byś zalożył kolejne, tylko po to, byś tu nie wracał.

I każde kolejne twoje konta będą banowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dostajesz bany, bo na swoim pierwszym koncie dostałeś banana. Konto jest banowane nie
> po to, byś zalożył kolejne, tylko po to, byś tu nie wracał.
>
> I każde kolejne twoje konta będą banowane.
A co jeśli moje piewsze konto zostało zbanowane niesłusznie...? Gdzie mogę się odwołać? :) "Admin" nie da mi nawet szansy na dialog, tylko Ban - bo co, mówię celnie jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 15:14, Betonowy7 napisał:

A co jeśli moje piewsze konto zostało zbanowane niesłusznie...? Gdzie mogę się odwołać?

Jest to opisane w Regulaminie, który zaakceptowałeś przy rejestracji.

Dnia 30.06.2014 o 15:14, Betonowy7 napisał:

:) "Admin" nie da mi nawet szansy na dialog, tylko Ban - bo co, mówię celnie jak jest?

Powody twojego bana też są w Regulaminie, który zaakceptowałeś przy rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować