• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Neysha

GTA: San Andreas - ciągle minimalizuje się [Rozwiązane]

Pytanie

Cześć. Niedawno kupiłam GTA: SA wersję premierową po angielsku i chciałabym odpalić na moim laptopie MSI:
GF GTX 660M
Intel Core i7 3630QM 2,4 Ghz
12 GB RAM
Windows 7 64bit
Ale po instalacji, kiedy kliknę na ikonę, wszystko się uruchamia, lecą reklamy, jest menu, włączam nową grę i średnio gdzieś w środku intra gra się minimalizuję. Kiedy ją maksymalizuję intro zostaje już pominięte i zaczynam normalną grę, po czym po kilku(nastu/dziesięciu) sekundach gra znów się minimalizuje i tak w kółko się dzieje na cut scenkach i w czasie normalnej gry... :/ Szukałam rozwiązania, ale bezskutecznie.
Co zrobić? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.06.2014 o 18:11, S1G napisał:

Próbowałeś uruchomić z grę w trybie zgodności z windowsem xp i z prawami admina?


Niestety tak i dalej się minimalizuje. Próbowałam w trybie zgodności z win xp sp2/sp3, a nawet z win 98/me + prawa admina i nic.

Czy to może być związane z jakimś programem działającym w tle, który próbuje się "przebić" i przez to gra się minimalizuje? Jeśli tak, to jak to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2014 o 23:37, lukaszolej napisał:

moze sprubuj innego cracka czsami tak jest ze nie do tej wersji

Przy Twojej historii z piractwem nawet nie będę się silił na zakładanie że to mógł być żart a nie coś co nabyłeś własnym doświadczeniem.
Ban za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2014 o 20:14, Neysha napisał:

Czy to może być związane z jakimś programem działającym w tle, który próbuje się "przebić"
i przez to gra się minimalizuje? Jeśli tak, to jak to sprawdzić?


Właśnie to najprawdopodobniej jest przyczyną.
Spróbuj powyłączać wszelkie zbędne programy przed włączeniem gry. Przeglądarki, widgety itp.

Możesz też spróbować otworzyć sobie Menadżer Zadań, posortować procesy po użyciu procesora i uruchomić grę zostawiając Menadżer otwarty.
Jak gra się zminimalizuje zobacz co jest na szczycie listy (poza grą). Może to być winowajca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem rozwiązany. Winowajcą był "LiveUpd.exe", jednak gdy gra się minimalizowała był nieuchwytny - pojawiał się na ułamek sekundy i nawet nazwy nie dało się odczytać w menadżerze zadań, więc musiałam strzelić print screena błyskawicznie po zminimalizowaniu gry, żeby dowiedzieć się co to za dziad. Następnie odinstalowałam program, który za to odpowiadał (w moim przypadku modem Huawei - już nie korzystam i tak) i gra działa dobrze. Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować