Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oto Czerwony Kapturek, jakiego nie znacie. Woolfe: The Redhood Diaries pojawi się na gamescomie

11 postów w tym temacie

Tak przypomina Alicję, główna bohaterka jest śliczna (jeśli można mówić o urodzie w grach wideo), z tym, że dlaczego nie jest to widok zza pleców :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> obstawiam srednią ocen 40%
Hej, stary, brakuje mi kasy ostatnio, podałbyś numery totka?

Co do samej gry, stylistyka wydaje się być ciekawa, kolejna po Alicji bajka, która zostanie spaczona mindfuckowymi wizjami twórców, ja to kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za klimat już teraz dałbym tej grze 10/10. Jednak obawiam się, że i tak jej nie kupię - jeśli sednem rozgrywki okaże się bieganie, skakanie i cięcie, to zanudzę się po 10 minutach grania w toto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fan serii o Alicji -generalnie, nie żebym jakoś szalał za platformowym Madness Returns- ubolewam, że jakimś cudem w zwiastunie znalazło się wszystko co możliwe by mnie od gry odepchnąć: walka o dynamizmie Giuld Wars, "klasyczny" etap platformowy, na które jestem uczulony i ukazany z najgorszej możliwej perspektywy etap ucieczkowy(jeśli w którejś opisywanej grze nie odsądzałem go od czci i wary przypomnijcie mi a to naprawię ;). IOW Nie czekam ale jeszcze się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować