Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Realizm do potęgi - FIFA 15 i jej wizualne fajerwerki

22 postów w tym temacie

Pewnie przedobrzą i woda będzie pluskała przy pierwszej lepszej okazji, boisko będzie przeorane, bramki będą się przewracały a siatki dziurawiły...

To naprawdę nie jest mi potrzebne, żeby czerpać radość z rozgrywki. Mam nadzieję, że skupią się też na samym gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sam jesteś sponsorowany...
...
"Realizm do potęgi - FIFA 15 i jej wizualne fajerwerki" Gdzie tu fajerwerski? Z bliska to wygląda ładnie, ale na krótkich urywkach z widokiem z normalnej kamery, która będzie podczas gry, to wszystko wygląda cały czas bez szału. Nie grywam w te gierki sportowe, nie obchodzi mnie, jaki jest standard grafiki w tych grach, ale to "wizualnymi fajerwerkami" nazwać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> "Realizm do potęgi - FIFA 15 i jej wizualne fajerwerki" Gdzie tu fajerwerski? Z bliska
> to wygląda ładnie, ale na krótkich urywkach z widokiem z normalnej kamery, która będzie
> podczas gry, to wszystko wygląda cały czas bez szału. Nie grywam w te gierki sportowe,
> nie obchodzi mnie, jaki jest standard grafiki w tych grach, ale to "wizualnymi fajerwerkami"
> nazwać nie można.

Nie jest to żaden artykuł sponsorowany, a graficzne fajerwerki zostały przedstawione w materiale filmowym. Na ile się te wszystkie rzeczy Tobie i innym Czytelnikom podobają - w to już nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zauważył ktoś w jak tandetny sposób zmienia się wygniecenie/zmarszczenie na ubraniu?
Przenika się jedna tekstura w drugą :P Widać to doskonale w 0:36 do 0:41. Sorry ale taki trick to już nie w tych czasach :/ mogli by się pokusić o jakąś fizykę materiału a nie taki kicz odstawiają.

Ja rozumiem, że podczas grania z kamery tego nie widać. No ale przy urywkach, które sa często, to razi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A zauważył ktoś w jak tandetny sposób zmienia się wygniecenie/zmarszczenie na ubraniu?
> Przenika się jedna tekstura w drugą :P Widać to doskonale w 0:36 do 0:41. Sorry ale taki
> trick to już nie w tych czasach :/ mogli by się pokusić o jakąś fizykę materiału a nie
> taki kicz odstawiają.
>
> Ja rozumiem, że podczas grania z kamery tego nie widać. No ale przy urywkach, które sa
> często, to razi :P

Oj tam pierdoły takie to nawet nie widać podczas grania. Ja już świetnie bawię się przy 14stce i to na leciwej PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz nie placzcie
- "bramki sie tak nie zachowuja" - wiekszej marudy nie widzialem w tym roku .... marudzenie dla marudzenia i nic poza tym w komentarzu, czyli generalnie reszta super? No to chyba dobrze.
Wyglada to wszystko niezle, ale faktycznie, niech pokaza jakis filmik z normalnego meczu - mowie to od momentu pierwszej zapowiedzi.
Druga sprawa, ze co by nie pisac, to na przykład na plus tez to, ze stroje pilkarzy na szczescie nie zachowuja sie, jak te z aktualnej fify na PS4 - nogawki spodenek i rekawki koszulek nie bujaja sie jak, nie przymierzajac, noga tirówki, zachecajaca kierowcow na autostradzie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 12:34, Fhaeil napisał:

Z bliska to wygląda ładnie, ale na krótkich urywkach z widokiem z normalnej kamery, która będzie
podczas gry, to wszystko wygląda cały czas bez szału.

Równie dobrze można napisać, że podczas gry wielu rzeczy nie widać. Zwłaszcza, że w FIFie jest masa okazji do powtórek, albo zbliżeń kamery.

Dnia 01.07.2014 o 12:34, Fhaeil napisał:

ale to "wizualnymi fajerwerkami" nazwać nie można.

A co niby nazwiesz fajerwerkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby była fizyka ubrań, a nie dwie nachodzące na siebie tekstury,
Jak był pokazany widok normalny, czyli z daleka, to murawa dla mnie wyglądała tak samo, jak w ostatniej fifie, w jaką grałem (11), jakby było widać te źdźbła murawy z takiej odległości, a nie, że widać je tylko na powtórkach, a podczas normalnej rozgrywki cały czas murawa wygląda jak jedna, wielka tekstura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to fajnie, ale wolałbym np. lepszą fizykę strojów i wygląd włosów.
A jakby zrobili normalną kamerę po strzale bramki a zawodnik miał parę więcej wirtualnych mięśni na twarzy by móc wyrazić radość to byłbym wniebowzięty.

No, ale nie. Teraz będzie widać jak piłkarze oddychają, a piłka raz na ruski rok odbije się od chorągiewki xD

Coś się dzieje, ale to wciąż za mało. Prawdziwa rewolucja to będzie jak co rok lub cyklicznie będą wprowadzać minipłatne ulepszenia, ale tak, by dla posiadaczy wychodziło to taniej aniżeli co roku kupować nową grę. Bo słowo "nowa" jest w tym wypadku kompletnie nieadekwatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować