Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Advanced Warfare ma zrobić takie samo wrażenie, jak pierwszy Modern Warfare

21 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Wiele osób za najlepszą część serii Call of Duty do dziś uznaje Modern Warfare. Właśnie do tej odsłony odwołują się w Advanced Warfare przedstawiciele Sledgehammer Games.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Advanced Warfare ma zrobić takie samo wrażenie, jak pierwszy Modern Warfare" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ironio... Z doświadczenia wiem, jak i jeszcze wielu ludzi na świecie, że CoD to dzisiaj gra efekciarskich skryptów i pseudo dynamicznego multi. 8 na 8 na mikroskopijnych mapach na których biega banda gimbuso-graczy i liczy, że niespodziewanie ktoś odrodzi się przed jego lufą, a jak nie do nastepne kółeczko. CoD AW ten po raz wtóry odgrzewany kotlet, a teraz jeszcze mix wręcz ze zerżniętymi na żywca możliwościami pseudo kombinezonów rodem z Crysisa to już podwójny mix, wrażenie to będzie... jak firma nie zrezygnuje z kontynuacji tej serii, lub nie zbankrutuje, co oczywiście się nie wydarzy bo społeczeństwo konsolowe nie da wymrzeć temu marnemu już dzisiaj FPS-owi jak i cześć graczy PC-tów którzy zawzięcie bronią CoD-a.. Ja po tylu latach czekania na coś segmentu Pierwszych części czy chociaż MW z dobrym trybem dla jednego gracza i pozytywnym multi znudziłem się i odpuszczam tą serię tak jak BF4,5 czy jak sobie tam nazwą kolejny kotlecik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, żeby seria wróciła do WW2, albo pokazywała więcej operacji jednostek specjalnych. Jest jeszcze tyle tematów niewykorzystanych. Po co się pchać w przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wolałbym, żeby seria wróciła do WW2, albo pokazywała więcej operacji jednostek specjalnych.
> Jest jeszcze tyle tematów niewykorzystanych. Po co się pchać w przyszłość?

Po to, że większość graczy to ludzie młodzi (czyt. gimbaza). Oni lubią roboty, kolorowe lasery. samo naprowadzające się pocisky. Przecież jak oni by dostali grę z IIWS - bronie bez celowników (jedynia muszka) to myślisz, że sprzedaż byłaby taka sama jak jest teraz? wątpię. Nic z tym niestety nie zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest to, że jest dużo młodych graczy, problemem jest to, że większość ogólnie, to banda skończonych idiotów, którzy od gry bardziej skomplikowanej, niż budowa cepa się odbijają. Kiedyś czytałem wpisy na zagranicznych forach, lwia część ludzi nie ogarnia fabuły Crysisa 2 i 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O ironio... Z doświadczenia wiem, jak i jeszcze wielu ludzi na świecie, że CoD to dzisiaj
> gra efekciarskich skryptów i pseudo dynamicznego multi. 8 na 8 na mikroskopijnych mapach
> na których biega banda gimbuso-graczy i liczy, że niespodziewanie ktoś odrodzi się przed
> jego lufą, a jak nie do nastepne kółeczko. CoD AW ten po raz wtóry odgrzewany kotlet,
> a teraz jeszcze mix wręcz ze zerżniętymi na żywca możliwościami pseudo kombinezonów rodem
> z Crysisa to już podwójny mix, wrażenie to będzie... jak firma nie zrezygnuje z kontynuacji
> tej serii, lub nie zbankrutuje, co oczywiście się nie wydarzy bo społeczeństwo konsolowe
> nie da wymrzeć temu marnemu już dzisiaj FPS-owi jak i cześć graczy PC-tów którzy zawzięcie
> bronią CoD-a.. Ja po tylu latach czekania na coś segmentu Pierwszych części czy chociaż
> MW z dobrym trybem dla jednego gracza i pozytywnym multi znudziłem się i odpuszczam tą
> serię tak jak BF4,5 czy jak sobie tam nazwą kolejny kotlecik...

Dobrze gada, polać mu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wolałbym, żeby seria wróciła do WW2, albo pokazywała więcej operacji jednostek specjalnych.
> Jest jeszcze tyle tematów niewykorzystanych. Po co się pchać w przyszłość?
Obecnie można zauważyć trend w FPSach w którym główny nacisk położony jest na dowolności i swobodnym modyfikowaniu uzbrojenia. Przed każdym meczem multi masz możliwość wybrać bron, celownik czy inne gadżetów typu tłumik, granatnik itp. Cofniecie się do czasów WW2 bardzo mocno uszczupla możliwości dostosowywani uzbrojenia do potrzeb. W czasach WW2 nie było 10 rodzajów celowników, 5 luff i cennych wspomagaczy. Tak więc możliwe że gra zyskała by na grywalności przez klimat WW2 ale kosztem ograniczonego rozwoju postaci. Jedni cieszyliby się z WW2 a drudzy narzekali że prócz wyboru broni nie ma co robić.
Oczywiście jest to tylko gdybanie i tak naprawę okaże się co by z tego wyszło dopiero jak EA lub AV zdecyduje się na wydanie gry w czasach WW2.

Co do nowego CoDa, z pierwszą oceną poczekam chociaż do gameplaya z multi. Klimatu CoDa jak na razie nie czuje ale widomo tu głównie liczy się multi a ten może znacznie różnić się od pokazanego na E3 singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcieć a móc to są dwie różne rzeczy :D Dla mnie pałka się przegła już przy Ghosts i to od Infinity Ward i nie sądzę by cokolwiek mnie nawróciło na serię. Ofc nie będę gadał, ze nie rozumiem czemu ta gra sie sprzedaje bo to oczywiste - pracownicy korporacji widza swietna zabawe w kolejnych to odslonach CoDa, bo grają w nie na tyle malo, ze nie zauwazają braku zmian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm MW zrobił na mnie ogromne wrażenie, teraz nowy CoD z nowym silnikiem ma mój kredyt zaufania. Hola hola, CoD i kredyt zaufania? Hmm it is madness.. Ok ale pożyjemy zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 14:15, Fhaeil napisał:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!


Degrad -2 za spam i recydywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płaczą wszyscy, że źle, że słabo, że kicha... a potem CoD znów pobije rekord sprzedaży i będzie jak z Disco Polo. Nikt nie lubi, a na weselach każdy śpiewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowa twórców powyżej to nic innego jak 90% marketing. Gdy kupicie okaże sie że to samo co ostatnio , a oni znowu zarobią na was 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fajnie... szkoda tylko że już MW4 był strasznie mizerny w porównaniu do innych FPSów które wyszły w podobnym przedziale czasowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak gra bedzie kosztowac 50zl to moze sukces zaliczy... ale ten sam kotlet jak co roku za 130-150zl.... lepiej jakby powrocili do WW2 albo i nawet WW1 ! bo tego jeszcze nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wolałbym, żeby seria wróciła do WW2, albo pokazywała więcej operacji jednostek specjalnych.
>
> > Jest jeszcze tyle tematów niewykorzystanych. Po co się pchać w przyszłość?
>
> Po to, że większość graczy to ludzie młodzi (czyt. gimbaza). Oni lubią roboty, kolorowe
> lasery. samo naprowadzające się pocisky. Przecież jak oni by dostali grę z IIWS - bronie
> bez celowników (jedynia muszka) to myślisz, że sprzedaż byłaby taka sama jak jest teraz?
> wątpię. Nic z tym niestety nie zrobimy.
Przykład, Red Orchestra 2 i średnia wieku graczy 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 13:05, spidi1812 napisał:

> Po to, że większość graczy to ludzie młodzi (czyt. gimbaza). Oni lubią roboty, kolorowe

> lasery. samo naprowadzające się pocisky. Przecież jak oni by dostali grę z IIWS
- bronie
> bez celowników (jedynia muszka) to myślisz, że sprzedaż byłaby taka sama jak jest
teraz?
> wątpię. Nic z tym niestety nie zrobimy.
Przykład, Red Orchestra 2 i średnia wieku graczy 28 lat

Łeh, tylko 28? Jak już zmyślać, to na całego: 39! 48! 63!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 13:05, spidi1812 napisał:

Przykład, Red Orchestra 2 i średnia wieku graczy 28 lat

Źróóóóóódłoooooo.

A, tak, nie ma. Specjalnie sprawdziłem na Google - jedyna wzmianka o wieku, to tzw. "anegdotal evidence" z forum RO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować