Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Wolf Among Us - znamy tytuł ostatniego epizodu. Jest też promująca go grafika

6 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Nieuchronnie zbliżamy się do finału The Wolf Among Us. Już niebawem powinniśmy poznać bliższe informacje na temat ostatniego epizodu, zaplanowanego w tej serii przez Telltale Games.

Przeczytaj cały tekst "The Wolf Among Us - znamy tytuł ostatniego epizodu. Jest też promująca go grafika" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 14:42, Mikko91 napisał:

Ja skończyłem na razie 3 epizody i jestem zachwycony. Naprawdę konkretna produkcja.


Dzisiaj skończyłem właśnie 4 i też jestem pod wrażeniem. Nie mogę się doczekać końca tej świetnej historii :)

Edit:// Dla redaktorów: Ostatnio gdy Telltale udostępniło taka promocyjna grafike na odcinek trzeba było czekać tylko tydzień. Plus ich potwierdzenia o tym, że nie długo trzeba będzie czekać też mnie utwierdzaja w tym przekonaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie mówię, ale nazwy wszystkich odcinków były znane jeszcze przed premierą pierwszego. Dlatego tytuł newsa jest nieco mylący, bo sugeruje, że TTG dopiero teraz nazwę ostatniego odcinka ujawniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"znamy tytuł ostatniego epizodu"

Telltale Games od razu podaję tytuły wszystkich epizodów jak wydaję grę więc to żadna informacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować