• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Cos mi sie w myszke stalo...

Pytanie

Yo mam problem. Odkad zmienilem myszona z kulkowego na optyka, kursor co jakis czas ucieka mi w rog ekranu. Jest to szczegolnie uciazliwe podczas grania. I nie wiem co mam robic. Obecnie mam myche Logitecha, wczesniej mialem Creativa i dzialo sie to samo, wiec wadliwa mysz odpada. Moze z portem usb cos nie tak? Ale uzylem przejsciowki na stare wejscie do myszy i dzieje sie to samo.. Poza tym mam w kompie z 6 wejsc na usb i wszystkie zachowuja sie tak samo. Help?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 08.07.2006 o 22:21, Astmatyk napisał:

Yo mam problem. Odkad zmienilem myszona z kulkowego na optyka, /.../

Dużo zależy od podkładki. Spróbuj z tanią, za jakieś 3 zł, pokrytą płótnem. Broń Boże pokrytą połyskliwym plastykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mi też tak myszka działała ale zainstalowałem sterownik z plyty którom dostaółem razem z myszą i wszystko zaczeło hodzic normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To ze mysza Ci ucieka jest spowodowane tzw "akceleracją wsteczną", która wynika ze zbyt szybkiegio i nagłego poruszania myszką (tak było w PC FORMAT napisane :) ). W myszkach optycznych sie to zdarza, szczególnie przy słabszych firmach. Ja mam 2 optyki - jeden TRUSTa a drugi A4TECHa. Ta 1 ma tak co jakis czas, natomiast ta druga nigdy.A ty - jakiej firmy masz tą myszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja terz mam proble m z myszką a mianowicie co jakiś czas wogle na nic nie raguje i musze resetować kompa jak miślicie czym to jest spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.07.2006 o 22:48, GEKO5 napisał:

ja terz mam proble m z myszką a mianowicie co jakiś czas wogle na nic nie raguje i musze resetować
kompa jak miślicie czym to jest spowodowane?


moze jakis pliczek w windzie bądź coś z kablem? Jak dawno miałeś format i jak dawno kupowales swoja mysz i jaka masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

myszka samsung kompa formatowałem wczoraj myszka ma 4 lata:) mialem nowszom ale u mnie w zchacie teraz wielka budowa i spadla mi ze shodów podczas przenoszenia kąpa z gabinetu do mojego pokoju da sie ją operować ale tnie się strasznie hyba ją rozbiore i sprawdze co jest w srodku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No wiec powiem tak:

1. mysz mam Logitecha, calkiem porzadna ale nie dostalem do niej zadnej plytki, awaria kabla wykluczona
2. Format robilem jakies 2 dni temu
4. Nie uzywam podkladki, moze zaczne..

Sprobuje kupic podkladke, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.07.2006 o 00:08, Astmatyk napisał:

No wiec powiem tak:

1. mysz mam Logitecha, calkiem porzadna ale nie dostalem do niej zadnej plytki, awaria kabla
wykluczona
2. Format robilem jakies 2 dni temu
4. Nie uzywam podkladki, moze zaczne..

Sprobuje kupic podkladke, zobaczymy


Problem chyba polega na tym, ze stol jest nierowny i mozliwe ze ma jakies...dziurki i to, moze powodowac "uciekanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować