Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy redaktor naczelny gram.pl

57 postów w tym temacie

Oho... Ciekawie :)

Więc witamy na pokładzie i życzymy powodzenia! A Kniczowi także życzę wszystkiego najlepszego w przyszłej karierze zawodowej.

A co do zmian to było o tym sporo w wielu miejscach, więc mam nadzieję że z czasem wszystko będzie zmieniało się powoli i na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mielu w gram.pl no popatrz a ostatnio oglądałem twoją relacje z E3 na Gamezilla, co to się porobiło :D Witam i już wiem że będzie profesjonalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...)więc nie musicie obawiać się, że serwis obniży loty." - Nie ma czego obniżać, bo faktoidalne newsy jak były, tak będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Mielu jest mi całkowicie obcy, może dlatego, że obracał się w środowiskach, w których nie dane było mi przebywać.
W każdym razie zobaczymy co przyszłość przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomniałem w sumie, że z Krzyśkiem współpracowałem już wcześniej, a efekty widzieliście na Gramie. Pisałem choćby o The Last of Us po pierwszym pokazie grywalnego dema w LA, a przy okazji powstał taki materiał. http://www.gram.pl/news/2013/02/09/nie-pr0gram-polak-w-naughty-dog-czyli-michal-iwanicki-opowiada-o-rozwoju-swojej-kariery.shtml Nie jestem tutaj całkowicie nowy, choć oczywiście z przyczyn oczywistych ostatnio nie miałem możliwości bardziej się udzielać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Serio? Nie to żebym coś sugerował ale jakiś czas po twoim objęciu władzy w gamezilli
> strona strasznie spadła poziomem.

Ależ sugeruj, każdy ma prawo do własnego zdania. Rozumiem co mogło Ci się nie podobać. Możesz nie być optymistą, ok. Może uspokoi Cię to, że Krzysiek nie wypisuje się z serwisu całkowicie i na pewno nie pozwoli, żeby stało mu się coś złego :) A co do GZ, to trzymam kciuki za nowego szefa i całą ekipę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Mielu poradzi sobie w gram.pl, ale niestety Gamezilla od czasu kiedy ją przejął moim zdaniem zahacza o dno. Pewnie duży udział mają w tym redaktorzy tego portalu, jednak za czasów Kosa jakoś to jeszcze wyglądało. Teraz strona jest praktycznie martwa (dużo mniej komentujących, a te jak już są to zazwyczaj przedstawiają liczne narzekania na tandetne newsy, banalne artykuliki, nieciekawe i często w śmieszny sposób kontrowersyjne recenzje ). Stronę odwiedzałem od lat, kiedyś aktywnie komentowałem, społeczność wokół GZ była naprawdę jej mocną stroną, jednak od czasu kiedy Mielu (nie twierdzę, że to przez niego) przejął nad nią władzę - strona po prostu umarła i teraz przypomina dogorywającego zombie. POWODZENIA, bo gram.pl to jednak całkiem inny poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować