Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Do drużyny w Dragon Age: Inkwizycji dołączy "w pełni" homoseksualny mag imieniem Dorian

79 postów w tym temacie

"BioWare robi dużo dobrego dla ocieplania wizerunku gier jako dojrzałego, pokazującego świat w różnych odcieniach (także tych w kolorach tęczy) medium." Bez przesady, działania Bioware to zwykły oportunizm. Dzisiaj takie tematy to mainstream. Jakoś kiedyś nie wprowadzali związków homoseksualnych, gdy umieszczenie ich w grach byłoby czymś o wiele odważniejszym, niż dzisiaj. Odnośnie Doriana, no to cóż... Lepsze to niż robienie na siłę z każdej postaci, z którą można romansować, bi. Byle tylko nie było to w jakiś sposób narzucane na postać gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh ta propaganda.Na szczęście to tylko Bioware ma coś nie tak z tym w głowie(na razie).A tak pro po dojrzałości.Od kiedy dojrzałość w grach, to pederasta w drużynie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dojrzałość gier wg. Bioware - HEJ WRZUCAMY GEJA DO GRY, ALE JESTEŚMY TOLERANCYJNI I DOJRZALI.

A wystarczyłoby się z tym nie obnosić... a tak będziemy pamiętać Inquisition jako tytuł który próbował nakręcać sprzedaż na mniejszościach. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy? A to czasem Anders też nie był tylko dla facetów?

Na razie, elfka lesbijka i mag gej... W W2 też było dwóch homo magów, kto grał ten wie.
BW coś lubi robić z magów gejów, nie zdziwię się jak z Vivienne "wary obciągary" też zrobią lesbijkę, albo z Cassandry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy? A to czasem Anders też nie był tylko dla facetów?
>
> Na razie, elfka lesbijka i mag gej... W W2 też było dwóch homo magów, kto grał ten wie.

W W2 był jeden homo mag ;)

Spoiler

Filippie przecież było obojętne z kim to robi. A temu drugiemu magowi mogliśmy odciąć jego dwa "skarby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy no nie wiem jak odpowiedzieć na ten news, hmm, no ja jednak jestem w stu procentach hetero, ale też jestem tolerancyjny więc po prostu nie będę wybierać tej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 18:31, Sanders-sama napisał:

Pierwszy? A to czasem Anders też nie był tylko dla facetów?

Nie, Anders też był bi. Wszystkie 4 postacie, z którymi Hawke mógł/mogła romansować takie były. Wyjątkiem był Sebastian z dlc (jedynie dla kobiety), aczkolwiek z nim związku nie dało się skonsumować i nie liczył się jako "pełny" romans (czyżby ktoś ze scenarzystów naśmiewał się z hetero?).

Dnia 01.07.2014 o 18:31, Sanders-sama napisał:

Na razie, elfka lesbijka i mag gej... W W2 też było dwóch homo magów, kto grał ten wie.
BW coś lubi robić z magów gejów, nie zdziwię się jak z Vivienne "wary obciągary" też
zrobią lesbijkę, albo z Cassandry.

Cassandra (chyba) będzie hetero. Co do Vivienne, to na razie nic nie potwierdzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 18:41, Zdzichacz napisał:

W W2 był jeden homo mag ;)

Spoiler

Filippie przecież było obojętne z kim to robi. A temu drugiemu magowi mogliśmy
odciąć jego dwa "skarby".



Możliwe, sagę czytałem parę ładnych lat temu, niemniej zdawało mi się że ona była 100 % lesbijką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie się skupić na grze wiedząc ze za plecami mam Doriana który jest gotowy do użycia swojej magicznej różdżki :D

A tak na poważnie, to jeśli chcą już dać postać o odmiennej orientacji to niech dają. Dodałbym tylko na początku gry podczas tworzenia postaci - orientacjie. Bo jeśli ma być tak jak w D2 gdzie przy "złej" odpowiedzi Anders o mało się na nas nie rzucił to ja podziękuje i w ogóle nie będę rozmawiać z ta postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 18:55, saborcat-14 napisał:

Dodałbym tylko na początku gry podczas tworzenia postaci - orientacjie. Bo jeśli ma być
tak jak w D2 gdzie przy "złej" odpowiedzi Anders o mało się na nas nie rzucił to ja podziękuje
i w ogóle nie będę rozmawiać z ta postacią.


Pomysł nie jest zły. Tym samym mogli by zrobić że w zależności od orientacji, pojawiają się opcje flirtu albo nie. Będzie dobrze jak nie będą tego narzucać, a ino dadzą to jako opcję. W DA2 o ile dobrze pamiętam, towarzysze sami się nie narzucali, o ile nie wybierało się pomarańczowych serduszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować