Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Do drużyny w Dragon Age: Inkwizycji dołączy "w pełni" homoseksualny mag imieniem Dorian

79 postów w tym temacie

Kiedys "trendi" bylo wprowadzanie do kazdego fimu obowiazkowo przynajmniej jednego murzyna teraz te role przejal gej (coz znak naszych czasow). Kazdy kto powie cos przeciw czemus takiemu zostanie okrzykniety rasista\katolem etc. Tylko ludzie ktorzy maja kompleksy musza eksponowac wlasna seksualnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 18:16, luzac napisał:

Dojrzałość gier wg. Bioware - HEJ WRZUCAMY GEJA DO GRY, ALE JESTEŚMY TOLERANCYJNI I DOJRZALI.

A wystarczyłoby się z tym nie obnosić... a tak będziemy pamiętać Inquisition jako tytuł
który próbował nakręcać sprzedaż na mniejszościach. XD


Otóż to! W sumie jestem dość tolerancyjny i wali mnie to jaka jest orientacja NPC''ów, ale Bio i EA lansują się tym jakie ich gry są przez to dojrzałe... Osobiście wolę dojrzałość ala Wiedźmin 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać, że specjalnie go nie wezmę choćby nie wiadomo jaki kozak nie był, ale zapomniałem że w gry bioware już nie gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioWare kolejny raz utwierdza mnie w tym, żeby już nigdy nie kupić żadnej ich gry. I tak od dłuższego czasu nie zrobili nic ciekawego, więc to nie będzie dla mnie wielka strata.

@Sanders-sama
W Sadze nie bylo o tym mowy, dopiero w W2 zrobili z "tego maga" homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 19:11, Kazak napisał:

W Sadze nie bylo o tym mowy, dopiero w W2 zrobili z "tego maga" homo.


No przecież o grze rozmawiamy, więc o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 19:32, Sanders-sama napisał:

No przecież o grze rozmawiamy, więc o co ci chodzi?


Sorki, źle sobie przeczytałem, myślałem, że odnosisz się do D., a nie Filippy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dyskusja. Śmieszni jesteście z tymi waszymi problemami że postać homo, to tylko gra.

Ale serio, skoro Bioware są tacy tolerancyjni to nie powinni się z tym tak obnosić jacy są zaje.. i współcześni, trochę to smutne i fałszywe mi się wydaje.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Such modern, much tolerant, wow.

Na pewno nie będę miał go w party (o ile w ogóle grę kupię) - wystarczył mi Anders który w DA2 epatował swoim homoniewiadomo na lewo i prawo. Bioware "dojrzałością" swoich gier nie dosięga do pięt takiemu Wiedźminowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i? Nie bardzo rozumiem.

To powinno być normalne, że niektórzy są o innej orientacji. Kropka. Robienie w okół takich doniesień takiego szumu jest śmieszne. Niby dążymy do tego, żeby nie traktować ludzi homoseksualnych jako "innych" czy jakichś wyjątkowych, ale z drugiej robi się wielkie halo z takich właśnie rzeczy, jak to info o Dorianie (swoją drogą, imię dobrali idiotycznie - musi być od bohatera Wilde''a, bo tamten też był gejem? :f),

Zresztą, BioWare nie umie robić dobrze wątków romansowych, więc nie obchodzą mnie preferencje towarzyszy, bo romansów zwyczajnie unikam w ich grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, nie, nie pierwsza w pełni homoseksualna osoba w drużynie w grze od Bioware.

Ktoś zapomniał o Juhani z pierwszego KotORa, która była lesbijką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> E, nie, nie pierwsza w pełni homoseksualna osoba w drużynie w grze od Bioware.
>
> Ktoś zapomniał o Juhani z pierwszego KotORa, która była lesbijką.

E, ktoś zapomniał przeczytać newsa przed skomentowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery - jestem trochę homofobem. Zupełnie mnie to odrzuca, po prostu. Nie jestem jednak wrogo nastawiony do ludzi o takiej orientacji. Ale nie podoba mi się, że BioWare zaczyna we wszystkich swoich grach robić każdego bohatera bi i tak dalej i tym podobne. To nie zmienia jednak faktu, że komentarze pod tym newsem dają raka. Nie przeżywajcie tak. Co w tym złego tak naprawdę? Zobaczymy, jak się sprawdzi w praktyce. Póki ten bohater nie będzie rozprawiał o swoich miłosnych podbojach i nie będzie naszego męskiego bohatera co chwilę zachęcał do spółkowania, to ja problemu nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 20:02, Zdenio napisał:

(swoją drogą, imię dobrali idiotycznie
- musi być od bohatera Wilde''a, bo tamten też był gejem? :f),

Raczej dlatego, że jest z Tevinter, które bazuje na Cesarstwie Rzymskim (zwłaszcza tym bizantyjskim), więc generalnie nadają im imiona pochodzenia łacińskiego i greckiego, lub stylizowane na takowe.

Dnia 01.07.2014 o 20:02, Zdenio napisał:

Zresztą, BioWare nie umie robić dobrze wątków romansowych, więc nie obchodzą mnie preferencje
towarzyszy, bo romansów zwyczajnie unikam w ich grach.

Trochę im wyszło, aczkolwiek te z DA2 uznałbym za najmniej udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm - bardzo lubilem DA 1, bardzo lubie DA 2 i bardzo polubie DA 3, ale nie rozumiem niesmacznej naprawde tendencji tej ekipy do obsypywania informacjami o pedalstwie w grze fantasy, ktora powinna inne aspekty traktowac priorytetowo. A ludzie piszcza, skacza, komentuja, akceptuja to i SIE CIESZA (!!!!!!!!!!?????) Chyba nie o jakims pedalskim romansie powinna byc rozmowa przy okazji zblizajacej sie premiery tego rodzaju gry? :D I robic z tego wielkie halo i newsa, bo scenarzysta lubi chlopcow? Niech beda sobie romanse w tle, ale z ogolnym stwierdzeniem, ze mozna poprowadzic je roznie, ale nie z takim wydzwiekiem, bo ja nie wyobrazam sobie ratowania ludzkosci, zabijania smokow, przebijania tchawic, pompatycznych gadek z jednej strony, a z drugiej bawienia sie (nawet w domysle) cudzym ptaszkiem, jako meski bohater..... Dla tego rodzaju zachowan nie wolno byc tolerancyjnym, jezeli probuja wchodzic w nasze zycie z butami, chamsko. Przez showbiznes pchaja sie na salony (ostatnio Konczita kielbasa muszelka), a teraz jeszcze wychodza z gier. To juz bardzo chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować