Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Do drużyny w Dragon Age: Inkwizycji dołączy "w pełni" homoseksualny mag imieniem Dorian

79 postów w tym temacie

Jak nadal się będą skupiać na poprawności politycznej, a nie na jakości gry, to za rok całe BW i pół EA będzie parzyć kawę w placówkach ds. mniejszości. I jeszcze czywiscie wątek odrzucenia przez rodzinę. Ja tam homofobem nie jestem, miałem kolegę geja. ale ja znim miałem gadać i się uczyć, a nie sypiać.
> I CO WIEDŹMIN. TERAS CI ŁYSO? WYPIEPRZAJ ZE SWOIM NIETOLERANCYJNYM ZADKIEM NA ANTARKTYDĘ.
Nie wiem, czy jesteś trollem, czy faktycznie deklem spod znaku "każdy musi raz zrobić komuś loda, żeby być naprawdę tolerancyjnym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 18:53, Sanders-sama napisał:

Możliwe, sagę czytałem parę ładnych lat temu, niemniej zdawało mi się że ona była 100
% lesbijką.


Spoiler

Nie była. Sypiała przecież z Dijkstrą

. Tak czy siak Sapkowski wyraźnie poruszył ten temat w innym akapicie.

Spoiler

"Jeżeli chodziło o życie erotyczne, Triss Merigold miała prawo uważać się za typową czarodziejkę. Zaczęło się od kwaśnego smaku zakazanego owocu, podniecającego wobec surowych reguł akademii i zakazów mistrzyni, u której praktykowała. Potem przyszła samodzielność, swoboda i szalony promiskuityzm, zakończony, jak to zwykle bywa, goryczą, rozczarowaniem i rezygnacją. Nastąpił długi okres samotności i odkrycie, że do rozładowania stresów i napięć najzupełniej zbędny jest ktoś, kto chciałby uważać się za jej pana i władcę zaraz po tym, jak przewróci się na plecy i obetrze pot z czoła. Że na uspokojenie nerwów istnieją sposoby mniej kłopotliwe, które ponadto nie brudzą ręczników krwią, nie puszczają pod kołdrą wiatrów i nie domagają się śniadania. Potem przyszedł krótki i zabawny okres fascynacji własną płcią, zakończony wnioskiem, że brudzenie, wiatry i żarłoczność nie są bynajmniej wyłączną domeną mężczyzn. Wreszcie, jak wszystkie bez mała magiczki, Triss przestawiła się na przygody z innymi czarodziejami, sporadyczne i denerwujące swym zimnym, technicznym i nieledwie rytualnym przebiegiem."

Krew Elfów. Tak więc nie było to nic szczególnego wśród magików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dojrzałość gier BioWare? Gdzie? Wrzucanie geja do gry - nie oburza mnie to, ale nazywanie to dojrzałością to śmiech na sali. Dragon Age były zwyczajnie słabe, nie brały na barki wielu problemów znanych nam ze współczesnego świata o których mówi na chociażby wiedźmin - odmienność, tolerancja, związki tabu, intryga przedstawiona w dojrzały sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle robienie szumu wokół jakiejś pierdoły (serio, kogo obchodzi, że 1 postać w grze będzie gejem?), aby w tani sposób się zareklamować. Nie ważne jak mówią, ważne, że to robią. Stare, ale zawsze aktualne. Nowy DA wzbudza u mnie mieszane uczucia, mam nadzieję, że tego nie schrzanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dojrzałość gier BioWare? Gdzie? Wrzucanie geja do gry - nie oburza mnie to, ale nazywanie
> to dojrzałością to śmiech na sali. Dragon Age były zwyczajnie słabe, nie brały na barki
> wielu problemów znanych nam ze współczesnego świata o których mówi na chociażby wiedźmin
> - odmienność, tolerancja, związki tabu, intryga przedstawiona w dojrzały sposób.

Litości, gdzie w Wiedźminie były związki tabu? To już w DA2 mogłeś związać się z Merrill, która była autentycznym wyrzutkiem społecznym, z biedoty - a Hawke pan na włościach.

U wielu fanów Wieśka zastanawia mnie totalne odrzucenie Dragon Age''a. A przecież to też był kawał solidnego erpega, i też mówił o rzeczach o których piszesz. Ino za sprawą propagandy BioWare wszystko, o czym się mówi w kontekście Inkwizycji, to romanse i homoseksualny mag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko. Znaczy, niewiele mnie to szczerze obchodzi. :P Byleby nie było tak jak w DA2, gdzie starając się nie być dupkiem dla postaci dochodzi do niezręcznych dialogów. A już ten Andreas.... ghhhh! Niech każdy będzie kim tam chce być, ale żeby nie było to natrętne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kiedys "trendi" bylo wprowadzanie do kazdego fimu obowiazkowo przynajmniej jednego murzyna
> teraz te role przejal gej (coz znak naszych czasow). Kazdy kto powie cos przeciw czemus
> takiemu zostanie okrzykniety rasista\katolem etc. Tylko ludzie ktorzy maja kompleksy
> musza eksponowac wlasna seksualnosc.

Z całym szacunkiem porównywanie rasy (na to nie mamy wpływu) do preferencji seksualnej (jak sama nazwa wskazuje zakładającej wybór) nie jest trafną analogią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Dobrze się ta gra zapowiada ale po reklamach typu" dorzucamy geja do gry i dajmy zobaczyć wszystkim jak to bardzo jesteśmy tolerancyjni " mam coraz gorsze przeczucia ... Nie mam nic przeciwko temu żeby on w tej grze był ale robić z tego materiał promocyjny ? Litości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 10:01, Jesus_Freak napisał:

do preferencji seksualnej (jak sama nazwa wskazuje zakładającej wybór) nie jest trafną analogią.

Nie jestem przekonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorian G(r)ay ? ;) Swoją drogą to się nazywa mieć pecha - nie dość, że urodzić się odmieńcem, który budzi wstręt, obrzydzenie i strach wśród porządnych obywateli, to na dodatek jeszcze magiem ;)

A tak poważnie to nie bardzo to kupuję. Facet w każdej chwili może stać się maleficarem czy innym plugastwem, a wszyscy mają problem akurat z tym, że woli chłopców. Też mi zmartwienia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuj homoseksualista. Gdybym w to grał, to wiedziałbym, kogo kopać po tyłku przez całą grę i od samego początku wyrzucić z drużyny, ale chyba tu nie można będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, już wiem kogo będę mógł w tej grze prześladować, hehe :D
Heterofilów do gazu! Dorian moja nowa miłość! :D

Mam nadzieję, że w nowym Wieśku, w końcu wyjdzie Ukryta Prawda o Geralcie, a cała gra skupi się wokół tęczowych myśli. Dziki Gon to tak naprawdę pogoń za homo-orgią, tylko tego nikt wprost nie mówi. Sorry za spoiler :D

Spoiler

Triss Merigold jest facetem, tylko dobrze się maskuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 09:04, TFClecho napisał:

Ino za sprawą propagandy BioWare wszystko, o czym się mówi w kontekście Inkwizycji, to romanse i
homoseksualny mag.

+1
W dwójce z rewolucją i ładem było to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować