Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycje kolekcjonerskie Wiedźmina 3 kończą się też na Zachodzie. Dodatkowej partii nie będzie

43 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 3 w Polsce już dawno nie ma, wkrótce ich źródełko wyschnie także na Zachodzie. CDP RED zapewne nie spodziewało się tak wysokiego zainteresowania tym wydaniem.

Przeczytaj cały tekst "Edycje kolekcjonerskie Wiedźmina 3 kończą się też na Zachodzie. Dodatkowej partii nie będzie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam się nie spodziewali :) Ale chyba taki jest sens kolekcjonerek, że ich pula jest ograniczona i nie każdy będzie ją miał. Tym większa jest tez radość tych, którym się udało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak abstrahując do tego - [m]

Wiem, wiem, że większość będzie broniła zaciekle tych ludzi, bo kto im zabroni, ale poziom chamstwa w stosunku do osób, które nie zdążyły swojej kopii zaklepać bezpośrednio od CDP jest tu najwyższy. Kolekcjonerka za niecałe 400 złotych w granicach 1000. Ja tam w sumie swoją na PC zamówiłem i czekam, choć możliwe, że W3 odpali mi tylko na średnich/niskich.

Albo odsprzedaż rezerwacji za dwie stówy też bekowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 08:50, MisioKGB napisał:

No i to mi się podoba. W lutym każdy będzie w to grać ! Każdy powtarzam, a dzieciaki
na feriach to już w ogóle :P


Niezupełnie każdy ;) Niektórzy tu podziękowali CDPR za współpracę po wpadce, jaką była premiera W2 (zarówno pod względem opóźnień, jak i poobtłukiwanych gipsowych łebków Geralta). Przypomnę także, że w przypadku W1 również miała być "limitowana" kolekcjonerka, po czym okazało się, że limitowana będzie, ale dopiero po "dodrukowaniu".

Kolekcjonerkę jedynki posiadam i jedyną jej zaletą jest to, że ostatnio wiedźmiński meda... breloczek na allegro był za 300 złotych. Kolekcjonerki dwójki nawet nie odebrałem ze sklepu, gdy zobaczyłem u kumpla jak jest wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niezupełnie każdy ;) Niektórzy tu podziękowali CDPR za współpracę po wpadce, jaką była
> premiera W2 (zarówno pod względem opóźnień, jak i poobtłukiwanych gipsowych łebków Geralta).

Otóż to. A oprócz tego są ludzie, tacy jak ja, których Wiedźmin po prostu nie rusza i specjalnie nie są przejęci tą premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się spodziewali takiej popularności, z drugiej strony Cenega pokazała wczoraj kolekcjonerkę z Risen 3 która jest zdecydowanie lepsza od tej z Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 10:08, XywkaToy napisał:

Na pewno się spodziewali takiej popularności, z drugiej strony Cenega pokazała wczoraj
kolekcjonerkę z Risen 3 która jest zdecydowanie lepsza od tej z Wiedźmina.


Byl tutaj gdzies o tym news, czy gram zlał Risena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem Twój post i aż z ciekawości poszukałem sobie nas stronie tej Edycji Risena...
Twoim zdaniem to jest zdecydowanie lepsza EK ?!? zdecydowanie ? Który element tak cię zachwycił ? Przecież tam nic nie ma ciekawego.
Chyba jeszcze długo będę się dziwić jak można napisać coś takiego, a nie jestem jakiś tam psycho fanem Wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 10:23, TigerXP napisał:

Byl tutaj gdzies o tym news, czy gram zlał Risena?

Zlał. No przecież nie będą Muve reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 09:41, Dominikovy napisał:

Dobrze że jest tak mało kolekcjonerek to później będą one kosztować na serwisach aukcyjnych
niemałe pieniądze :D

Już kosztują , np.XBOX - 570, PS4 - 809, PC- 620.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 10:47, wolverine napisał:

Chyba że miałeś na myśli Edycję Władcy Cienia. To można już porównywać, bo EK jest cieniutka.


Tak chodzi mi o tą edycję jeśli cena będzie dużo mniejsza to uważam, że jest ona lepsza niż EK wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak chodzi mi o tą edycję jeśli cena będzie dużo mniejsza to uważam, że jest ona lepsza
> niż EK wiedźmina.

Jest droższa, kosztuje 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow!!! Patrzcie jedyne 400 zł! [m]

A nie sorry - jeszcze 400 zł za dostawę :D
A moje zamówienie bezpiecznie siedzi na koncie cdp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena wzrośnie kilka miechów po premierze. Kto swoją EK zostawi nie naruszoną to za granicą pójdzie to w dobrej kwocie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachód potrafi docenić coś dobrego, przynajmniej w tym przypadku ^^. Jak dla mnie szykuje się najlepszy polski towar eksportowy ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Otóż to. A oprócz tego są ludzie, tacy jak ja, których Wiedźmin po prostu nie rusza i
> specjalnie nie są przejęci tą premierą.

Są też tacy, "którym nie ruszy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować