Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świetny start Divinity: Original Sin. Koszty produkcji prawie się zwróciły

53 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2014 o 14:10, czopor napisał:

Po czym piszesz, jak przeszedłeś misję... Więc gdzie tu bug? Bo gra nie prowadzi za rączkę
i musiałeś zrobić coś innego?


Zasugerowalem sie po prostu podpowiedzia, ale juz zrobilem sam co innego i poskutkowalo. Misji jeszcze nie skonczylem.

@malyjarvis

Uzyj lepiej spoilera zanim Cie tutaj zjedza zywcem na forum :)

Spoiler

Ja wszedlem do Evelyn domu zanim znalazlem klucz, wiec troche to namieszalo mi w grze, teraz mam duzy znak na mapie ze mam tam isc ale ja juz okradlem ta chate doszczetnie. Pozostaje szukac tego labolatorium

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Spoiler

Cykada85 Mylisz się jak zamkniesz Grabarza w więzieniu to i tak da się skończyć questa
> głównego trzeba pochodzić i poszukać[...]


>
> Gra jest świetna.

Wiesz że spojlery są karane łamaniem na kole? Tak, gra jest świetna ale po to masz opcję spojlerów na forum żeby jej używać.

I całą przyjemność odkrywania samemu tego wątku * strzelił....

No właśnie, samemu - połowa przyjemności tej gry to brak biegania od wykrzyknika do wykrzyknika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 15:01, Ambr0ktn napisał:

Mam pytanie, czy wersja cyfrowa z waszego sklepu również będzie posiadał polską lokalizacje?

Właśnie dlatego tyle trzeba czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi autorze tekstu, moglbys przynajmniej dac screena z teraz, a nie z alfy.

Sama gra jest kozacka. Polecam absolutnie kazdemu fanowi RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie dziwie się im pełna swoboda rozwoju postaci , wymagające walki , można zgładzic
> każdego
> > npc i gre da sie mimo to ukonczyć :).Ale bęcki należą się ekipie spolszczającej
> ot co
> > !
>
> Taaaaa swoboda dzieki ktorej mozesz juz nie ukonczyc gry...super!
>

To tez jest swoboda. Jak wyrzniesz wszystkich no to taka byla twoja decyzja :D

Mnie sie smutno zrobilo jak psa Murphego zabil szkielet, ktorego wykopalem. Juz mialem save cofac bo szkoda pieska ale olalem.

Polecam Pet Pal talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda tylko,że CD Projekt nie potrafi wydać gry równo ze światową premierą i musimy
> nań czekać aż do 18 lipca...
> a przecież mogli wydać grę w oryginalnej wersji językowej a polonizacyjny patch dociągnąłby
> się ze Steama.

Premiera niby 18 (w polsce) ale zastanawia mnie dlaczego juz dwa/trzy dni temu dostalem maila z prosba o potwierdzenie zamowienia, czyzby CDP samo nie wiedzialo kiedy dokladnie Original Sin wydadza?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 16:23, Killyox napisał:

To tez jest swoboda. Jak wyrzniesz wszystkich no to taka byla twoja decyzja :D


I to jest najlepsze - grę jak najbardziej MOŻNA ukończyć bestialsko wycinając w pień wszystkie postaci spotkane na swojej drodze. Rób, co chcesz, żadna z decyzji nie oznacza palenia za sobą mostów, jedynie konieczność pójścia inną drogą. To piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 16:38, Jarden napisał:


Premiera niby 18 (w polsce) ale zastanawia mnie dlaczego juz dwa/trzy dni temu dostalem
maila z prosba o potwierdzenie zamowienia, czyzby CDP samo nie wiedzialo kiedy dokladnie
Original Sin wydadza?:/


Ja też zamówiłem EK i maila z potwierdzeniem dostałem jeszcze wcześniej niż Ty,mianowicie,13 czerwca.
Ciekawe też,dlaczego gry nie ma w ofercie Empiku czy Muve.pl?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 17:00, lis_23 napisał:

>
> Premiera niby 18 (w polsce) ale zastanawia mnie dlaczego juz dwa/trzy dni temu dostalem

> maila z prosba o potwierdzenie zamowienia, czyzby CDP samo nie wiedzialo kiedy dokladnie

> Original Sin wydadza?:/

Ja też zamówiłem EK i maila z potwierdzeniem dostałem jeszcze wcześniej niż Ty,mianowicie,13
czerwca.
Ciekawe też,dlaczego gry nie ma w ofercie Empiku czy Muve.pl?.


Też mnie to zastanawia dlaczego w innych sklepach nie ma tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 17:00, lis_23 napisał:

>
> Premiera niby 18 (w polsce) ale zastanawia mnie dlaczego juz dwa/trzy dni temu dostalem

> maila z prosba o potwierdzenie zamowienia, czyzby CDP samo nie wiedzialo kiedy dokladnie

> Original Sin wydadza?:/

Ja też zamówiłem EK i maila z potwierdzeniem dostałem jeszcze wcześniej niż Ty,mianowicie,13
czerwca.
Ciekawe też,dlaczego gry nie ma w ofercie Empiku czy Muve.pl?.


Też zamówiłek EK, i wczoraj rano miałem meila by zapłacić za zamówienie. Zastanawiam się czy coś sie zmieniło w sprawie premiery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2014 o 17:12, argahawk napisał:


Też zamówiłek EK, i wczoraj rano miałem meila by zapłacić za zamówienie. Zastanawiam
się czy coś sie zmieniło w sprawie premiery ?


Jam mam zapłacić kurierowi przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 17:00, lis_23 napisał:

Ja też zamówiłem EK i maila z potwierdzeniem dostałem jeszcze wcześniej niż Ty,mianowicie,13
czerwca.
Ciekawe też,dlaczego gry nie ma w ofercie Empiku czy Muve.pl?.


Ja pierwszego maila z prosba o potwierdzenie tez jakos w tym czasie dostalem, problem w tym ze po wejsciu do zamowien nie moglem go potwierdzic a po okolo 14 dniach zamowienie zostalo anulowane ze wzgledu na brak potwierdzenia:P
Przy drugim zamowieniu mail przyszedl te dwa/trzy dni temu.
Zakladam ze za pierwszym razem to byl jakis blad systemu gdyz kumpel ktory zamowil kolekcjonerke tego samego dnia co Ja, maila zadnego nie dostal.
Dziwne ze w ogole udalo Ci sie potwierdzic, ja nic zrobic nie moglem.
Tez mnie to zastanawia, moze gram ma jakas czasowa wylacznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować