Zaloguj się, aby obserwować  
kolorowa_91

Gry z pociągami :)

23 postów w tym temacie

W tym temacie chodzi o zgromadzenie wszystkich gier FPS gdzie są pociągi. Możliwe że ktoś pyta czemu, a ja odpowiem że lubię pociągi:) (pamiętam half life 2 episode one, jazda pociągiem pod koniec - chciałabym więcej takich momentów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie musisz zagrać w GTA: San Andreas, bo tam można kierować pociągami kiedy się tylko chce. Co prawda, to nie jest FPS, lecz akcja, ale mimo wszystko gierka pewnie by Ci się spodobała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 01:10, kolorowa_91 napisał:

W tym temacie chodzi o zgromadzenie wszystkich gier FPS gdzie są pociągi. Możliwe że
ktoś pyta czemu, a ja odpowiem że lubię pociągi:) (pamiętam half life 2 episode one,
jazda pociągiem pod koniec - chciałabym więcej takich momentów)

No coż, jeżeli chodzi o pociągi jako statyczne urozmicenie krajobrazu to takich gier jest bez liku. Jeżeli zaś chodzi o kwestie lokomocji to w ostatnim Metrze można powywijać drezyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 01:10, kolorowa_91 napisał:

W tym temacie chodzi o zgromadzenie wszystkich gier FPS gdzie są pociągi. Możliwe że
ktoś pyta czemu, a ja odpowiem że lubię pociągi:) (pamiętam half life 2 episode one,
jazda pociągiem pod koniec - chciałabym więcej takich momentów)

Train Simulation, seria Railroad Tycoon, ale ogólnie to jest tego mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 09:54, Paoro napisał:

seria Railroad Tycoon


Gra FPS? No nieźle....

A tak w temacie to: Goldeneye, Time Splitters Future Perfect, Syndicate (ten z 2012).
Jeszcze nie do końca FPS ale Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 01:10, kolorowa_91 napisał:

W tym temacie chodzi o zgromadzenie wszystkich gier FPS gdzie są pociągi. Możliwe że
ktoś pyta czemu, a ja odpowiem że lubię pociągi:) (pamiętam half life 2 episode one,
jazda pociągiem pod koniec - chciałabym więcej takich momentów)


Return to Castle Wolfenstein.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 10:07, Phobos_s napisał:

Gra FPS? No nieźle....

A tak w temacie to: Goldeneye, Time Splitters Future Perfect, Syndicate (ten z 2012).
Jeszcze nie do końca FPS ale Gears of War.

Nie doczytałem :P wiesz w pewnym wieku to już czytasz tylko co drugie słowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 10:48, Paoro napisał:

Nie doczytałem :P wiesz w pewnym wieku to już czytasz tylko co drugie słowo ;)


Dobra dobra, nie wykręcaj się : P
Przyznaj się po prostu, że jak autora tematu, Ciebie też kręcą pociągi i już było Ci wszystko jedno o jaki typ gier chodzi ; )

A uważne czytanie nie zależy od wieku, wiem bo śmiem twierdzić, żem odrobinę starszy od Ciebie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

statyczne urozmaicenie krajobrazu to juz nieraz widziałam, i tylko zrobiło mi to nadzieję na więcej:P w Crysisie 2 albo 3 nic takiego nie ma? w pierwszym były ale też statyczne :/ chciałam stworzyć mod do gothic 3 albo crysis z pociągiem (jestem po infie) ale chyba nie ma dostępu do kodu źródłowego. Jestem znacznie lepsza w napisaniu czegoś nowego, niż w przeszukiwaniu folderu z grą w poszukiwaniu czegoś co pozwoli na zmodyfikowanie gry. Może słyszeliście o jakichś narzędziach do tych gier?

No to zobaczę to o czym pisaliście. Pamiętam men of war, tam było fajnie, ale to już nie FPS a FPS pod tym względem jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm sid meier railroads... oglądam print screeny i zastanawiam się... to jest FPS! chyba widziane z punktu widzenia jakiegoś wielkiego stwora który ma rozmiar bloku 20 piętrowego... ale to MUSI być FPS:D ale gdzie są bronie?;)

a tak na poważnie: chodzi mi o FPS:) żeby można oglądać krajobraz z perspektywy osoby jadącej pociągiem. Wiem że jestem dziwna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukałam czegoś podobnego i nie znalazłam, ale fakt że zrezygnowałam po przeglądnięciu pierwszej strony google...
dzięki:) zaraz przeczytam o czym tam piszą. Jeśli wy coś znacie to też piszcie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś do Click!''a dodana taka strategia, w której pociągi miały na sobie wyrzutnie rakiet, karabiny maszynowe i tym podobne, coś z Loco w nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 16:03, zerohunter napisał:

Była kiedyś do Click!''a dodana taka strategia,


Ale czytaj dokładnie... Koleżance chodzi o FPSy zawierające pociągi, a nie o wszystkie gry, w których występują pociągi. W przeciwnym razie równie dobrze moglibyśmy tu wspomnieć np. o "Transarctice".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 23:04, kolorowa_91 napisał:

czy są gry gdzie kod źródłowy jest udostępniony?


Pytasz o konkretne tytuły (FPS z pociągami), czy o dowolne? Jeśli to pierwsze, to ciężko będzie znaleźć coś takiego, jeśli to drugie, to znajdziesz tego na łopaty w necie. Np. OpenTTD, open source''owa wersja Transport Tycoon ( http://www.openttd.org/en/development).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o dowolne z w miarę ładną grafiką gdzie widok jest z pierwszej osoby np. crysis gothic 3 itp

trochę już pracuję jako informatyk może spróbuję sobie sama zrobić pociąg:P w opengl mi się udało zrobić taki mały symulator ale oprócz fizyki to nic tam nie jest realistyczne... wagony to prostopadłościany haha;p

kurcze zaraz będzie że nie na temat więc zachęcam do podawania tytułów które się jeszcze nie pojawiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować