Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Informator: twórcy Homefront: The Revolution strajkują z powodu zaległych wypłat

12 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Większość zespołu Crytek UK przestała przychodzić do pracy z powodu zaległości w wypłatach - informuje anonimowe źródło. Zespół liczy ponoć, że zostanie przejęty przez Deep Silver.

Przeczytaj cały tekst "Informator: twórcy Homefront: The Revolution strajkują z powodu zaległych wypłat" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ułaaa... To zaczyna się robić nieciekawie. Powiem szczerze, że liczyłem na to, iż The Revolution da nieco świeżości dla serii, która dla mnie ma spory potencjał, tylko wykonanie miała dość mizerne. No ale zobaczymy co będzie dalej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda by było Revolution bo zapowiada się całkiem fajnie. I szkoda też Cryteku bo to jedna z nielicznych firm która podbija techniczną poprzeczkę do góry. Myślę że trochę przesadzili nagle kupując tyle innych developerów i licencji i trochę się przeliczyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 11:54, MisioKGB napisał:

To byłoby niemożliwe, stworzyli
świetny silnik i dobre gry.


Witamy w branży :)

Co do newsa. Jakbym musiał tak crunchować jak to robią w Cryteku i jeszcze bym nie dostawał wypłaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylko Crytek UK ma problemy finansowe czy ogólnie Crytek? To byłoby niemożliwe, stworzyli
> świetny silnik i dobre gry.

Niemożliwe?
Crysis 3 sprzedał się znacznie poniżej oczekiwań.
Ryse do dzisiaj nie ma chyba nawet 1 miliona egzemplarzy.
G-face i Warface to porażka.
Silnik chyba nie jest taki świetny<w znaczeniu dla deweloperów>, skoro sprzedaje się słabo (a do tego jest jednym z droższych).

Więc zyski marne, a wydatki duże (pomyśl o samych pensjach dla ok tysiąca osób...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszło na to, że Ryse to największy błąd w historii tego studia. Szkoda, że silnik mimo dobrej optymalizacji nie sprzedaje się dobrze. Nowy Homefront (przynajmniej z tego co widziałem) zapowiada się znacznie lepiej niż podstawka. Oby na mim zarobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi tylko o zaległe płace ale też o samą sytuację w firmie od lat.
Warunki pracy w Cryteku nie były najlepsze a bracia Yerli... coż, jak ktoś jest zainteresowany to ostatnio masa osób, które pracują/pracowały dla Cryteku zaczęła mówić o tym jak to wyglądało od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to tylko nienajbardziej udany zabieg marketingowy wywołany na wzrost zainteresowania firmą i samą produkcją? Tego też nie można wykluczyć. Choć gdyby tak było, to jest to w kiepskim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować