Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 4 - nowy trailer z komplementami prasy

26 postów w tym temacie

Komplementy prasy, ja to odbieram bardziej jak wchodzenie w tyłek Ubisoftowi i na odwrót ;p. Jaka gra będzie to się okaże, żeby bardziej wkręcić się w FC 3 to musiałem drugi raz przejść grę na spokojnie i wtedy gra była dla mnie bardzo dobra, oby tylko nie upchali na siłę do zbierania kilkudziesięciu, durnych statuetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>oby tylko nie upchali
> na siłę do zbierania kilkudziesięciu, durnych statuetek.
Ktoś ci kazał je zbierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku pomyślałem że zrobią w FC4 to samo, co widzielismy w trójce... ale nawet jeśli to damn, czy FC3 bylo zla gra? A ja chce widziec dobrze zrealizowane, sprawdzone pomysly. Cant wait!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie chcę kalki z innych gier. Kupiłem FC3 i nie zamierzam kupić FC4, bo zapowiada się na kalkę z poprzedniczki. Chyba, że wersja "demo" tak mnie przekona do siebie, że uznam, że Ubishit zasłużył na ten hajs, ale w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 14:19, Fhaeil napisał:

A ja nie chcę kalki z innych gier. Kupiłem FC3 i nie zamierzam kupić FC4, bo zapowiada
się na kalkę z poprzedniczki. Chyba, że wersja "demo" tak mnie przekona do siebie, że
uznam, że Ubishit zasłużył na ten hajs, ale w to wątpię.

O, zapowiedzieli demo FC4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 14:21, Dared00 napisał:

O, zapowiedzieli demo FC4?


Nie zapowiedzieli. Według mnie ten cudzysłów był jawnym odniesieniem do pirata. Hurr durr - jakie te Ubi złe. Przejdę ich grę na piracie, przecież nie kupię takiego bubla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 14:19, Fhaeil napisał:

A ja nie chcę kalki z innych gier. Kupiłem FC3 i nie zamierzam kupić FC4, bo zapowiada
się na kalkę z poprzedniczki. Chyba, że wersja "demo" tak mnie przekona do siebie, że
uznam, że Ubishit zasłużył na ten hajs, ale w to wątpię.


Degrad -2 za obraźliwe przekręcanie nazwy firmy Ubisoft. Degrad równoznaczny jest z banem w Twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft w pełni zasługuje na takie miano, obok EA to najwięksi producenci shitu (może z kilkoma wyjątkami). Ban za takie coś to tylko avatar ASSassina może wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 17:40, MowieJakJest napisał:

Ubisoft w pełni zasługuje na takie miano, obok EA to najwięksi producenci shitu (może
z kilkoma wyjątkami). Ban za takie coś to tylko avatar ASSassina może wyjaśnić.


Zasługuje czy nie nie życzymy sobie epitetów kierowanych w stronę innych firm. Poza tym użytkownik dostał bana za całokształt swojej działalności na forum, więc proszę nie mówić mi czy decyzja była właściwa czy nie. Proszę również wrócić do tematu wątku.

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 20:08, Blutoniumboy napisał:

Trojka nie była warta żadnych pieniędzy,na czwórke nie czekam wcale.

Twoje zdanie ;) Dla wielu to była jedna z najlepszych gier 2012 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 20:08, Blutoniumboy napisał:

Trojka nie była warta żadnych pieniędzy

Ja już mam klikanaście godzin za sobą, jestem na drugiej wyspie, i jest bardzo dobrze, jeśli nie rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ktoś ci kazał je zbierać?"
Madoc, chyba nie skumałeś o co mi chodziło ;p. Nie zbierałem, bo to była strata czasu. Chodzi mi o jakieś normalne urozmaicenie aktywności pobocznych, żeby to miało jakiś sens, a nie powywalać na całą mapę ze sto statuetek, które nic nie wnoszą do gry i Ubisoft jest dumny z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli ubisoftu nie możemy krytykować tak?? :)

ja nie grałam w far cry, ale wydaje mi się podobny do crysisa. Ciekawe czy w końcu będzie można przeprowadzić bitwę morską albo jeździć więcej niż kilkoma pojazdami. Niektóre screeny wyglądają fajnie (ten autobus na 3 kółkach) ale grafika trochę jak rysunkowa i przez to nierealistyczna. Znowu sobie robię nadzieję na coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 23:18, kolorowa_91 napisał:

czyli ubisoftu nie możemy krytykować tak?? :)

Ależ możecie ale zamienianie nazwy firmy na obraźliwą to już nie krytyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować