Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Lord of the Rings- The Battle for the Middle-Earth 2

10 postów w tym temacie

Czy ktoś słyszał o nowej części Władcy Pierścieni? Jeśli tak to bym był wdzięczny gdyby co nieco opowiedział o niej i podał wymagania sprzętowe :).
Mnie za to szczególnie interesuje jakie zmiany zostaną wprowadzone, zwłaszcza po tym jak EA zakupiło prawa do pisanej trylogii Tolkiena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... bedzie 6 ras: elfy krasnoludy gobliny mordor isengard oraz ludzie zachodu. wymagania nie sa jeszcze podane ale wiedżac screeny juz sie boje ale na pewno mi nie wejdzie :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:59, Andrij napisał:

Czy ktoś słyszał o nowej części Władcy Pierścieni? Jeśli tak to bym był wdzięczny gdyby co nieco opowiedział o niej i podał
wymagania sprzętowe :).
Mnie za to szczególnie interesuje jakie zmiany zostaną wprowadzone, zwłaszcza po tym jak EA zakupiło
prawa do pisanej trylogii Tolkiena.



jak masz ...obejrzyj Hyper`a - na tym programie z tego co widziałem już są filmy demonstrujące grę!
widziałem parę urywków, np. gobliny mogą wspinać się po murach....poprawiono znacznie rozwój budowli, można posiadać postacie takie jak - smoki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:59, Andrij napisał:

Czy ktoś słyszał o nowej części Władcy Pierścieni? /ciach


Ja slyszalem co nieco i powiem, ze jestem zaciekawiony ta gierka jako, ze jedynka byla niezla, ale wiele jej brakowalo.
Teraz ma byc mozliwosc (okrojona do 2 okretow) walki morskiej, budowy bazy gdzie sie chce, no i przede wszystkim licencja jest na Tworczosc Tolkiena a nie na film, wiec bedziemy miec szerszy teatr dzialan i ogolnie moze byc fajnie. Maja byc tez jednostki, ktorych w filmie nie bylo a beda uzupelnieniem armii i zbalansuja rozgrywke :-) Tyle zapamietalem :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo rozbudowie ma ulec tryb strategiczny, ten toczący sie na mapie Śródziemia. Ma stać się czymś więcej niż tylko przerywnikiem pomiędzy kolejnymi misjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak jestem fanem strategi a ze Tolkien napisal arcydzielo ktore czytalem 3 razy to juz nic z tym ze film ogladalem 26 razy a w gre gralem 5 razy i nadal czasami siegam po (druzyne pierscienia) ta znakomita gre
POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 14:24, rafal1310 napisał:

a jak sie man. wersje to można pobrać spoolszcczenie??
jak tak to powiedzcie skąd pliZzzzz

chodziło mi o ang. a nie man. sorki.
w każdym razie o angielską wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam te gierke, jest bardzo fajna, ale nie zostanie w pamieci tak dlugo jak jedynka, gdzyz tamta wersja byla oryginalna. Dwojka jest jak Warcraft3, prawie zadnej roznicy jesli chodzi o ogoly. Teraz tylko czekam na sprzeciwy, bo wiele osob nie bedzi sie zgadzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować