• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Bruno_Werder

Warhammer Dawn of War - problem z grą sieciową

Pytanie

Mam problem z założeniem nowego użytkownika w grze sieciowej w grze Warhammer.Wpisuję nick i hasło i tak dalej i potem mi wyskakuje "nieudana autoryzacja CD" (mam oryginała oczywiście).Ktoś wie co jest nie tak? (zainstalowałem patche 1.1 , 1.2 , 1.3 , 1.4 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

35 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Widzę, że też zostałem nabity w butelkę kupiłem tylko DOW i co ?? oczywiście "nieudana autoryzacja CD", a w odpowiedzi na moje zgłoszenie cdprojekt milczy już od 50 h :)

jak to się mówi klient nasz pan (przed zakupem oczywiście)

i pewnikiem trzeba będzie wydać kolejne 50 PLN na Winter Assault

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To jakaś czysta paranoja! Wydałem dystrybucję CDP gry Warhammer [DoW] oczekując tego co zostało zapisane na pudełku, tudzież zamieszczone w info CDP i co?

Czy my nie powinniśmy przypadkiem prawnie odnieść się do tej kwestii ??

btw: i dlaczego nei mogę zainstalować patcha[1,41] - błąd braku miejsca na partycji systemowej - mimo iż mam na niej 2,8GB wolnej przestrzeni?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój problem z nieudaną autoryzacją CD jest już rozwiązany. Doczekałem się odpowiedzi z CDPROJEKT (trwało to wprawdzie 5 dni) z nowym cdkey i gra sieciowa hula

Jak ktoś ma podobny problem to odrazu pisać do CDPROJEKT

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.12.2005 o 17:21, szpiler napisał:

Mam taki sam problem jak wszyscy powyzej.
Arclight, czy ty tez masz tą świąteczną wersje??


Tak, świąteczną. Pod jaki adres email pisać w sprawie tego keya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

pomoc@cdprojekt.com

btw: Czy wy też macie problem z zainstalowaniem ostatniego patcha?? Po zrzuceniu całości mimo udostępnionej przestrzeni 5GB nadal wyskakuje błąd o niewystarczającej ilości miejsca na partycji systemowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.12.2005 o 19:27, Larret napisał:

btw: Czy wy też macie problem z zainstalowaniem ostatniego patcha?? Po zrzuceniu całości mimo
udostępnionej przestrzeni 5GB nadal wyskakuje błąd o niewystarczającej ilości miejsca na partycji
systemowej.


Ja patchowałem gdy za pierwszym razem podpiąłem się do gry sieciowej. Gra sprawdziła czy nie ma dostępnych aktualizacji i sama ściągnęła patcha i się zaktualizowała, z tym patchem ze strony CDP miałem problem, nie chciała iść instalacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No i w rzeczy samej jestem uziemion skoro nie mam prawidłowego klucza co implikuje brak możliwości patchowania z servera. uhhhhh i nadal czekam na ten klucz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problema. Mam założone konto, ale zapomnialem hasla wie ktos gdzie je można odzyskać

A stworzenie nowego kąta to ctę mi niechce pasić

Prosze napiszcie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.12.2005 o 19:27, Larret napisał:

pomoc@cdprojekt.com

btw: Czy wy też macie problem z zainstalowaniem ostatniego patcha?? Po zrzuceniu całości mimo
udostępnionej przestrzeni 5GB nadal wyskakuje błąd o niewystarczającej ilości miejsca na partycji
systemowej.



Mam dokładnie to samo nawet zwolniłem miejsca na każdym dysku i nic :/ ściągnęłem patcha przez gre z gram.pl choć obydwa pliki sie różnią wielkością :/ what to do a więcej niż 3 gb na systemówce nie zrobie chyba że wykasuje system :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam teżciekawą kwestię - jak 1 raz zainstalowałem grę to bez patchy hulała (wszystko chodziło bez sieciówki oczywiście) po instalacji patchy kamera nie chciała płynnie pracować i nie schodziła do poziomu grunty. Zainstalowałem jescze raz grę - w wersji 1,0 kamera niechodzi...patcha 1,1 nie mogę zainstalować (z cd) bo błąd wyskakuje. wcześniej instalowałem tak samo i było ok - o co tu biega do jasnej anielci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jam mam taki problem.
Wchodę w tryb muli i dupa. Łącze się z grą ale widzę napis że nie ma synchronizacji w dokumetach czy coś i gra kompletnie stoi. co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

co do kuby2188 to napisz do CDP mi szybko odpowiedzieli ale ja mialem inny problem i dostałem odpowiedz chyba jeszcze tego samego dnia :)

A co do kamery to tez jest dziwne bo kamera czasem schodzi na sam dół a czasem nie i to jest mocno wkurzające ;/

A co do kuby to wtedy jest takie odliczanie chyba od 50sekund ? jeżeli tak to musisz poczekac to za chwile zniknie i bedziesz normalnie grał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować