Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Civilization: Beyond Earth pod koniec października. Zobacz gameplay z E3

8 postów w tym temacie

Civka w kosmosie. Fajnie wygląda, choć co do ceny (podawanej na innych serwisach) to nie jestem do końca przekonany ;-).

Natomiast oglądając ten filmik dotarło do mnie jaki Civka V ma genialny interfejs - opcji full, a wszystko jest proste i przejrzyste w obsłudze. Intuicyjne.Poukładane tak jak trzeba. W zasadzie to brakuje mi tylko tej minimapy w prawym górnym rogu - ale to dopiero od dziś kiedy zauważyłem, że bardzo dobre może być jeszcze lepsze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko zmienią Helveticę na inną czcionkę (byle nie Arial, Comic Sans i Times New Roman). Naprawdę jest mnóstwo lepiej pasujących fontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 13:59, Kijkowaty napisał:

Ciekawe czy lepsze będzie od Pandora First Contact.
Szykuje się nam pojedynek. Ale to dobrze, bo pewnie obie gry na tym zyskają.


Pograłem w to trochę i jest to IMO bardzo słaba gra. Nieudany klon Alpha Centauri(nacje klonami z lekkim make upem, brakuje tylko nacji pt. "spuścizny ONZ", która była w AC no i tych z dodatku) z kilkoma rozwiązaniami zerżniętymi z Master of Orion 2 (globalne surowce + przerzucanie ludzi między prod/food/research + między miastami).

Beyond Earth też szykuje się na "klona" Alpha Centauri, jednak wydaje się, że gra będzie nieco bardziej rozbudowana. W Pandorę grało mi się jak w vanilla Civ V - jedyne co można robić to research i prowadzić wojny. W sumie to chyba nawet vanilla Civ V było bardziej rozbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować