Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper Elite III: Afryka - recenzja

15 postów w tym temacie

Tych elementów skradankowych to bym tak nie zachwalał, bo co najwyżej ''ujdą w tłoku''. Raz rzucisz kamieniem i usłyszy to tylko najbliższy strażnik, a za drugim razem cały obóz budzi się ze snu (i nie, nie występują wtedy żadne ''zagłuszacze'' typu dźwięk silnika czy burza). Do tego nasza postać nie potrafi np. zrobić stealth killa z automatycznym podniesieniem trupa - a często od wykrycia potrafią nas dzielić dosłownie ułamki sekundy. O tym, że wróg potrafi dostać w hełm i pozostać zaalarmowanym tylko przez pół minuty(analogiczna sytuacja następuje po wykryciu martwego towarzysza) to nawet nie wspomnę.

Gierka ogólnie jest spoko, ale to taki dość hamburgerowy tytuł - o ile nie gramy na najwyższym poziomie trudności z wyłączonym UI, to pozostaje nam pojarać się że gramy w ''prawie'' skradankę i ''prawie'' symulator snajpera. Do tego luźno podchodzącego do tematyki II Wojny Światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zawyżona ocena, zwłaszcza co do ilości minusów które tu widzę co do plusów ale bądź co bądź wzięliście grę pod "swoje skrzydła" dlatego jest zielone 7 a nie żółte 5-6 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po grzyba autor przyczepił się do rentgena? Według mnie to najlepsza i najbardziej rozpoznawalna cecha serii, wykonana bardzo dobrze. Roztrzaskujące się łby szwabów dostarczają masę zabawy i satysfakcji. Nie znudziło mi się to przez całą kampanię. Jeśli komuś się to nie podoba, może wyłączyć to w opcjach. Czepianie się na siłę, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 4 plusy i 6 minusów = 7.0 - od kiedy?
Od zawsze, minus plusowi nierówny, są gry np. źle zoptymalizowane, z przestarzałą grafiką, krótkie itp. ale z fabułą tak dobrą, że nadrabia wszystkie te niedociągnięcia i gra dostaje 9 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po grzyba autor przyczepił się do rentgena? Według mnie to najlepsza i najbardziej rozpoznawalna
> cecha serii, wykonana bardzo dobrze. Roztrzaskujące się łby szwabów dostarczają masę
> zabawy i satysfakcji. Nie znudziło mi się to przez całą kampanię. Jeśli komuś się to
> nie podoba, może wyłączyć to w opcjach. Czepianie się na siłę, ot co.
Zgadzam się, rentgen to fajny i zabawny smaczek w całej grze i taka chwila satysfakcji po celnym strzale. Moim zdaniem to jeden z fajniejszych dodatkowych elementów gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rentgen na dobrą sprawę stoi za popularnością tej gry. To tak jakby w minusach Maxa wymienić bullet time.

W każdy razie, można ze dwa minusy przenieść na lewo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kurier dostarczył kolekcjonerkę, sympatyczna zawartość, ale zabawki zostawiam na później. Narzekanie na upały już przez jakiś tydzień mnie nie dotyczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2014 o 13:33, kuzyn123 napisał:

4 plusy i 6 minusów = 7.0 - od kiedy?

Ocena końcowa nie jest wynikiem jakichś obliczeń matematycznych, bazujących na liczbie plusów i minusów. To tylko generalne spojrzenie na mocniejsze i słabsze aspekty gry. Więcej na temat każdego z nich - w tekście. Poza tym anonimowyy też me rację - jeden plus potrafi niekiedy przyćmić kilka minusów. I vice versa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować