Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kinect 2 dla PC kosztuje 200 dolarów

14 postów w tym temacie

Lepiej by było za te pieniądze kartę graficzną, procesor, albo kilka dobrych gierek czy cokolwiek (ewentualnie wiatrak na upały :) innego kupić dla mnie ten kinect to strata kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2014 o 16:50, doctorwho napisał:

Lepiej by było za te pieniądze kartę graficzną, procesor, albo kilka dobrych gierek czy
cokolwiek (ewentualnie wiatrak na upały :) innego kupić dla mnie ten kinect to strata
kasy.


Też wolałbym kupić chociażby dysk SSD lub kartę graficzną :)
Jakoś takie nowinki mnie nie ciągną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ tykus

Pewności nie mam, ale odłączenie Kinecta od X1 wycenili na 100 $, natomiast Kinect for Windows v2 wycenili na 200 $ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kinect na PC to nie tyle zabawka dla graczy, co nowinka dla developerów. Zwłaszcza z połączeniu z całkiem niezłym SDK można bardzo małym nakładem sił stworzyć aplikacje sterowane gestami lub głosem. Co innego, że wersja pierwsza podpięta do pieca działała znacznie lepiej niż na konsoli, więc po co nam dwójka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft chyba się nigdy nie nauczy że SDK daje się dla zachęcenia a nie zarobku. Ten przyjdzie przy okazji innych rzeczy: marży z aplikacji etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wiadomo, co się stało z tymi kinectami, które odłączono od Xbox One, aby sprzedać konsolę w nowej cenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta konsola kosztowała 500$ teraz nowsza wersja bez kinecta będzie kosztować 400$ a kinect to opcja za dodawkowe 200$(czyli pełna cena to 600$). Czyli nadal jest Xbone za drogi bo bez kinecta powinien kosztować o dodatkowe 100$ mniej XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wiem gdzie poszły te kinecty z pudełek co teraz ich nie ma dołączonych do xbox one ;)

O ktoś już wyżej to napisał ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować