Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy ceny Destiny. Preorder na gram.pl 15% tańszy!

15 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Jeśli zastanawialiście się, ile będzie kosztować Destiny na polskim rynku, mamy dla was dobrą wiadomość: dystrybutor gry, ABC Data, ujawnił sugerowane ceny detaliczne produkcji. Mamy też drugą wiadomość - gra jest dostępna w sklepie Gram.pl w znacznie niższej cenie!

Przeczytaj cały tekst "Znamy ceny Destiny. Preorder na gram.pl 15% tańszy!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat chcę kupić destiny, ale gdzie się nie obejrzę najdroższa cena na Nextgeny to 259,99 zł, skąd wy bierzecie te niby ulgi to ja naprawdę nie wiem, żeby chociaż 10zł z ceny zejść nie można było...
ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić tanio to poczekaj sobie kilka tygodni i kup na allegro. Jak ostatnio kupiłem tak Infamousa za 160 to przejściu sprzedałem go za 140 (choć spokojnie mogłem chcieć więcej). Wyszło taniej niż na Steamie przy wyprzedażach.

Tym niemniej 220 za wersje PS4 IMHO uważam, za bardzo rozsądną. Zwłaszcza jak to porównamy z gramowym Killzonem za 279zł (sic!). Nigdy bym się nie spodziewał takiej ceny u kogoś kto potrafi odróżnić myszkę od klawiatury, biorąc pod uwagę, że na Allegro można znaleźć nówkę za 79zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatecznie jest z funkcjami sieciowymi Destiny? Działają na zew. serwerze, czy można postawić własny? Gra miała być częściowo mmo, więc wolę się zapytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2014 o 18:34, maxankazuya napisał:

ceny z dupy za przeproszeniem - jeszcze 2lata temu premierowe wydania chodziły po 179zł

Gdzie? Czego? Zawsze było powyżej dwóch stów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba ponownie składać zamówienie, żeby mieć niższą cenę czy zostanie ta cena uwzględniona przy zamówieniach złożonych znacznie wcześniej? Na razie mam tą starszą, która była wyższa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Akurat chcę kupić destiny, ale gdzie się nie obejrzę najdroższa cena na Nextgeny to 259,99
> zł, skąd wy bierzecie te niby ulgi to ja naprawdę nie wiem, żeby chociaż 10zł z ceny
> zejść nie można było...
> ahh

Nie rozumiem. Nasza cena to 219,99 na konsole nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w Polsce nie będzie edycji limitowanej i kolekcjonerskiej? Gra i tak jest po angielsku, to może na allegro ktoś będzie sprowadzał, albo zamówi się z Amazona. Łaski bez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno. Gra na nowych konsolach kosztuje więcej, bo dodali parę efektów, czy na starych konsolach przesunęli suwak jakości grafiki w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować