Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Taśma #33 - Opóźnienie Gwiezdnych wojen i Superman w Gotham City

9 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Wakacje to odpoczynek od szkoły i wielu innych obowiązków, ale nie od kina. Ekrany kin zalała fala blockbusterów o sile sporego tsunami, a studia filmowe prześcigają się w informowaniu o swoich śmiałych planach na najbliższe miesiące.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Taśma #33 - Opóźnienie Gwiezdnych wojen i Superman w Gotham City" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dracula mnie zaciekawił a hamerykański odpowiednik czterech pancernych odrzucił xd
>
> Ale i tak czekam z niecierpliwością na Planetę Małp. Już niedługo!

Drakula jaknajbardziej:P Planeta malp bedzie przereklamowana tak mysle.. Moze jeszcze dobrym filmem byc Guardian of the Galaxy:P Ale nie pamietam kiedy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według pierwszych recenzji Ewolucja planety małp to... jeden z najmocniejszych filmów roku. Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już w najbliższy piątek, kiedy to produkcja wejdzie do rodzimych kin. Osobiście nie mogę się doczekać.

Podobnie mam zresztą ze Strażnikami galaktyki - obiecuję sobie sporo dobrego po tym filmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo dobry wysyp filmowych hitów, co mnie bardzo cieszy ;). "W górach szaleństwa" H.P. Lovercrafta - zapowiada się ciekawie i dziwne, że nie natrafiłem wcześniej o tym w jakimś newsie. Szkoda tylko, że będzie robione pod 13-tkę, bo Guillermo del Toro potrafiłby przy wyższych wymaganiach wiekowych wykorzystać i trzymać widza w napięciu a tu taka wieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do diabła z kolejną wariacją na temat Drakuli - znakomita ekranizacja w reżyserii Coppoli jest tym, czego szukacie.
Osobiście czekam w napięciu na premierę "Fury" - bodajże pierwszego filmu, w którym wykorzystano PRAWDZIWY czołg Tygrys, nie zaś Pattona z wymalowanym na boku balkankreutzem, ani nie znanego choćby z "Szeregowca Ryana" T-34 ucharakteryzowanego na tę legendarną maszynę. Amerykańskiej propagandy z pewnością w tym obrazie nie braknie, ale zobaczyć Tygrysa w akcji - bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Planeta małp będzie przereklamowana"? Cóż, film jeszcze nie wyszedł, więc przeczył nie będę, poza tym o gustach się nie dyskutuje. JEDNAK. O sile tej sagi nigdy nie stanowiły efektowne trailery, fajerwerki komputerowe (teraz są - OK, ale seria radzi sobie bez nich), ani napędzanie hype''u. Wręcz przeciwnie. Do obejrzenia "starych" części trudno dzisiaj przekonać kogokolwiek młodszego, a i w czasach, kiedy wychodziły - z tego, co słyszałem - nie cieszyły się ogromną popularnością. Poczekajmy więc do premiery, bo sądzę, że tym razem również, mimo nowoczesnej oprawy, dostaniemy niezły kawałek treściwego kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować