Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec z nienawiścią graczy do DLC? Tak twierdzi Ubisoft

92 postów w tym temacie

Do Falloutów były dobre dodatki warte swej ceny a jak sie poczekało rok to GOTY był najlepszym wyborem na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem wam tak, w cholerę z tymi wszystkimi DLC od EA i UBI, niech pijawy się udławią, czekamy na Wiedźmina 3 bez żadnych dodatków i innego gó**a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 15:19, e4sYy666 napisał:

czekamy na Wiedźmina 3 bez żadnych dodatków i innego gó**a

To że jesteś fanem wieśka nie oznacza że wszyscy gracze też się jarają i czekają na niego , zwłaszcza po ostatnim pomyśle CDPR .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > czekamy na Wiedźmina 3 bez żadnych dodatków i innego gó**a
> To że jesteś fanem wieśka nie oznacza że wszyscy gracze też się jarają i czekają na niego
> , zwłaszcza po ostatnim pomyśle CDPR .
Co CDPR wymyśliło? Przeoczyłem, ale ciekaw jestem czy w końcu nie spadli z ołatarzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 15:35, DeithWX napisał:

Co CDPR wymyśliło? Przeoczyłem, ale ciekaw jestem czy w końcu nie spadli z ołatarzyka

Chodzi mi o tą MOBA nową nic więcej . Spokojnie w EA to jeszcze się oni nie zamienili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, Ubi ma rację: przykładowo zamiast hejcić na forach po prostu olałem Upgrade pack 2 do Borderlands 2 i Director''s Cut do DX: Human Revolution ergo nie można powiedzieć, że nienawidzę DLC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeżeli chodzi o DLC do gier od firmy Ubisoft to mi one nie przeszkadają bo wydają oni dość szybko edycje "complete" czy "goty". W sumie gram tylko w assassins creedy i jestem zawsze jedną gre do tyłu... jak wydali Black Flag to kupiłem AC3, jak wyjdzie Unity to Jack daw edition pewnie bedzie po 70zł i jak ktoś ma cierpliwość to kupuje gre z połowe ceny edycji premierowej, a ma cały content.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie tyle koniec nienawiści, co po prostu przyzwyczajenie się, pogodzenie się z faktem, że i tak będą. Nie bardzo zresztą jest inne wyjścia. Zresztą, spora część graczy, potocznie zwana "milczącą większością" w dużej mierze odpowiada za taki stan rzeczy, zwyczajnie kupując ich za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety smutna rzeczywistość jest taka że wiele osób nie widzi w DLC problemu, w wielu komentarzach zawsze wiele osób pisze że ich nie znosi jednak jest pewna zasada że w internecie najbardziej huczą ci którym się coś nie podoba. Sam nie jestem zwolennikiem DLC. Ubisoft co jakiś czas publikuje swoje wypowiedzi i w moich oczach jest to spowodowane chęcią zwiększenia wartości spółki i niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne DLC jakie kupiłem to cały komplet contentu do Asuras Wrath na X360. Gra dała mi sporo frajdy i było mi mało, więc kupiłem. Teraz z perspektywy czasu widzę jak słabe było to DLC i ciężko będzie już ode mnie wyskubać dodatkowe pieniążki, szczególnie Panom z UBI, którzy lubią sprzedawać "kolejne porcje" fabuły za dodatkową opłatą.
Co do samej idei DLC - jeżeli jest ono nieinwazyjne dla fabuły trybu dla pojedynczego gracza i nie wpływa na balans w trybie sieciowym - ok, niech sobie będzie. Najwięksi zapaleńcy (jak ja w przypadku AW) i tak kupią byle pierdołę, więc kasa zawsze będzie się zgadzać ludzikom z UBI czy EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest bardzo prosta, mimo całego hejtu na DLC i ubi generalnie, cały czas mają się świetnie, a sprzedaż jest najwidoczniej co najmniej zadowalająca. także możemy sobie pogadać, ale i tak finalnie klient głosuje portfelem, a z tego wynika, że głosuje za DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Jarsston: Ale do dodatek do RDR działa niezależnie od postawki więc to nie jest DLC.
> Poza tym - Rockstar ;)
Co nie zmienia faktu, że jednak jest wart zagrania ;p. Ogólnie można ignorować po prostu dlc i tyle. Ubi jednak nie powinien wyjeżdżać z tekstem, że gracze nagle pogodzili się z dlc, bo wychodzi na to, że znowu próbują wcisnąć kolejną ściemę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 18:59, soundaddict napisał:

sprawa jest bardzo prosta, mimo całego hejtu na DLC /.../


Niedługo już nikt nie będzie pamiętał, że w zamierzchłych czasach wydawane były pełnoprawne dodatki. Zresztą wcale się nie zdziwię jak część młodych odbiorców już teraz nie ma o tym pojęcia, szczególnie, że rynek nafaszerowany jest podobnymi mikropłatnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 16:15, PEEPer napisał:

Lemingi Ubi jak zwykle hejtują CDPRed - najlepszą firmę w branży jeśli chodzi o podejście
do klienta.

Yhm dobry żart nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować