Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W The Sims 4 nie wylejemy dziecka z kąpielą i nie utopimy nikogo w basenie

29 postów w tym temacie

Trochę spóźnieni jesteście, to już od tygodnia wiadomo :x

Tak czy inaczej, baseny i dzieci się pojawią... za kilka dlc później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol i co to za symulacja? Oj EA co wersja to gorzej...
Straciliście klienta a tę grę miałem kupić ale nie lubię takich uproszczeń i udziwnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skok na kasę w wykonaniu EA, nic więcej. Nie bez powodu ta firma ma wizytówkę najgorszej firmy. W The Sims 3 zagrałem, jednak zdecydowanie wolę The Sims 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 15:28, Yogii26 napisał:

Skok na kasę w wykonaniu EA, nic więcej. Nie bez powodu ta firma ma wizytówkę najgorszej firmy.

+1 święte słowa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie kopią pod sobą grób, wystarczy tylko dokładnie przeczytać wypowiedź tego Franka czy jak mu tam leci. Jak wgl można pominąć okres niemowlęcią, gdy to jest najważniejszy w całym życiu, według EA ,,Dlatego zamiast skupiać się na niemowlakach postanowiliśmy pogłębić aspekty sprawiające, że simy żyją - znaczące i często zabawne emocje, bardziej przekonywujące ruchy, interakcje, bardziej rozbudowane narzędzie do tworzenia simów, a także realistyczniejsze (i czasem dziwniejsze) zachowanie samych simów" , ahaaaa czyli w podstawowej wersji nie może się to znaleźć, a żeby znalazło się to w DLC, to nie ma powikłań - fuck logic.

,,budujemy trwałe fundamenty, które postaramy się wypełnić później wszystkim, co tylko sobie przez nadchodzące lata wymarzycie " Z takimi fundamentami to możecie sobie groby stawiać, a nie gry produkować. Na ich rozumowanie nasuwa mi się jeden, pewny mem... http://bit.ly/19S0y1a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta seria służy jedynie temu, by z bałwanów doić kasę. Co prawda zagrywałem się kiedyś w jedynkę i dwójkę, ale po zakupie trójki stwierdzam, że ta seria stoi w miejscu, bo priorytety są inne: liczenie zielonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 17:20, Driftwood napisał:

Ta seria służy jedynie temu, by z bałwanów doić kasę. Co prawda zagrywałem się kiedyś
w jedynkę i dwójkę, ale po zakupie trójki stwierdzam, że ta seria stoi w miejscu, bo
priorytety są inne: liczenie zielonych.


Trójka jeszcze dawała radę, ale teraz co robią z czwórką to już istna przesada, szykują podstawy do wydania miliona dodatków oraz miliona mniejszych obiektów za pomocą ich store... EA chce utrzymać miano najgorszej firmy i dobrze im to wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku zdecydowanie lepszym wydatkiem w skali najbliższych lat będzie zakup trójki wraz z wybranymi dodatkami.

Już widzę to rozczarowanie osób nie śledzących informacji o nowym simach, gdy po otrzymaniu ów prezentu zainstalują grę

Spoiler

(jakoś zakładam, że Simsy częściej się kupuje komuś niż sobie)

, a po odpaleniu okaże się, że nie ma dzieci ani basenów XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzieli czwórkę, byłem zachwycony, pokazali edytor postaci, zakochałem się. Jednak jak dowiedziałem się, że Origin MUSI być zainstalowany to poczułem się jakbym dostał cegłą w twarz, a ta nowinka tylko mnie dobiła. Trudno o 180 złotych będę do przodu, poza tym i tak jesień będzie należeć do Pokemonów, WoWa oraz GTA V.

Trójka była fajna, mam podstawkę i jeden dodatek (ze zwierzakami) i do dziś nie odkryłem tam wszystkich opcji. Może nawet niebawem znów sobie grę zainstaluję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kup DLC i utop swojego Sima już dziś!"

Tak sobie wyobrażam reklamy jednego z tych DLC. EA to najgorsza z wszystkich dużych firm zajmująca się grami i niestety nie widzi mi się żeby jakoś wkrótce upadła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że EA jest chciwe, nie stanowi tajemnicy. Gdyby zagrali w otwarte karty, to może nawet ktoś doceniłby ich szczerość. Tymczasem oni traktują klientelę jak idiotów, którym w ramach uzasadnienia można wcisnąć każdą bzdurę. To jest najbardziej irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 17:29, Isildur napisał:

EA chce utrzymać miano najgorszej firmy i dobrze im to wychodzi...

No wiesz ... nie mogą pozwolić by lata pracy na to miano poszły na marne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 15:32, Vertson napisał:

Jak wgl można pominąć okres niemowlęcią, gdy to jest najważniejszy w całym życiu

Według?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia gra, jaką kupiłem od EA Games to Brutal Legend (które gotowe było już chyba nawet wcześniej, ale Activision się wycofało z dystrybucji).
EA dobrze trzyma mnie na dystans. Głosuję portfelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować