Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W The Sims 4 nie wylejemy dziecka z kąpielą i nie utopimy nikogo w basenie

29 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2014 o 23:01, LastOrder napisał:

Śmierć w basenie była symbolem tej serii. Myślę że za łatwo twórcy rozstają się z dziedzictwem
.

Ale oni do tego wrócą w dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli pewnie liczbą dodatków pobije "trójkę". ;d

Heh myślę że Sims zasługuje na miano króla dodatków. Bo czym byłyby Simsy bez nich? Mogliby zrobić wersję premium jak w Batku. Od razu płacisz za wszystkie DLC jednak kto kupi to za pewnie 1000 zł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 17:29, Isildur napisał:

> Ta seria służy jedynie temu, by z bałwanów doić kasę. Co prawda zagrywałem się kiedyś

> w jedynkę i dwójkę, ale po zakupie trójki stwierdzam, że ta seria stoi w miejscu,
bo
> priorytety są inne: liczenie zielonych.

Trójka jeszcze dawała radę, ale teraz co robią z czwórką to już istna przesada, szykują
podstawy do wydania miliona dodatków oraz miliona mniejszych obiektów za pomocą ich store...
EA chce utrzymać miano najgorszej firmy i dobrze im to wychodzi...


Imho już w trójce kroili na kasę. Kupiłem to z jakimiś dwoma dodatkami w przecenie, pograłem 2 godziny, a teraz leży i gnije. Nawet nie chce mi się do tego wracać. W ogóle mam jakieś obrzydzenie do EA i Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne chciwość EA na kase będzie taka, że cena The Sims 4 i jej towarzyszących dodatków zepchnie ludzi do pobierania nie orginalnych pirackich kopi z internetu. Tak jest niestety brutalna prawda. 2 września świat a 4 polska data premiery The Sims 4, torrenty tydzień przed premierą :D; EA samo sobie dołem kopie ceną tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 10:25, kobra630 napisał:

EA samo sobie dołem kopie ceną tej gry.

No nie wiem, z tego co pamiętam to Simsy zawsze się sprzedawały rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę, jak EA, za kilka lat będzie wciskać graczom nowe simsy reklamując się jakoś tak:

"Kup edycję limitowaną, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnego DLC, umożliwiającego budowę domu, dodającego miasta, jego mieszkańców, i całą masę interaktywnych zachowań które powinniśmy dać od razu!"

Tak jak lubię EA, i staram się ich rozumieć, i stawać po ich stronie, to to jest jednak przegięcie. Bo choć oni tylko wydają grę, raczej wątpie, że nie mieli wpływu na tą decyzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trójka jeszcze dawała radę, ale teraz co robią z czwórką to już istna przesada, szykują
> podstawy do wydania miliona dodatków oraz miliona mniejszych obiektów za pomocą ich store...
> EA chce utrzymać miano najgorszej firmy i dobrze im to wychodzi...

I dlatego tez, nie oszukujmy sie, sa piraceni na potege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Heh myślę że Sims zasługuje na miano króla dodatków. Bo czym byłyby Simsy bez nich? Mogliby
> zrobić wersję premium jak w Batku. Od razu płacisz za wszystkie DLC jednak kto kupi to
> za pewnie 1000 zł xD
No i wykrakał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować