Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery Lords of the Fallen ujawniona!

17 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2014 o 12:50, Phobos_s napisał:

31 października? Spoko. Akurat będzie gierka na długie listopadowe wieczory : )


Genialnie,tego samego dnia wychodzi AC Unity a wcześniej Dragon Age Inkwizycja i Śródziemie Cień Mordoru,wszystko w jednym czasie a niedługo potem Far Cry 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 12:51, lis_23 napisał:

Genialnie,tego samego dnia wychodzi AC Unity a wcześniej Dragon Age Inkwizycja i Śródziemie
Cień Mordoru,wszystko w jednym czasie a niedługo potem Far Cry 4 ;)


Z wymienionych przez Ciebie tytułów jedynym, który mnie interesuje trochę bardziej niż zeszłoroczny śnieg, jest DA: Inkwizycja. Ale i tak nie kupię jej na premierę : )
Zdecydowanie bardziej czekam na Alien: Isolation ale to 7 października więc będzie czas : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 12:51, lis_23 napisał:

Genialnie,tego samego dnia wychodzi AC Unity a wcześniej Dragon Age Inkwizycja i Śródziemie
Cień Mordoru,wszystko w jednym czasie a niedługo potem Far Cry 4 ;)

Czyli wiadomo że Lords of the Fallen nie ma właściwie żadnych szans w starciu z tymi tytułami . Nie ma co dobry czas żeby wydać grę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2014 o 13:38, Phobos_s napisał:


Z wymienionych przez Ciebie tytułów jedynym, który mnie interesuje trochę bardziej niż
zeszłoroczny śnieg, jest DA: Inkwizycja. Ale i tak nie kupię jej na premierę : )
Zdecydowanie bardziej czekam na Alien: Isolation ale to 7 października więc będzie czas
: )

A Widzisz,ja kupuję wszystkie pięć i na wszystkie pięć czekam i to właśnie nowy "Obcy" jakoś mnie nie kręci,gdyż ostatnie gry w tym uniwersum do najlepszych nie należały,więc nie ma się co spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 13:52, Morrdin napisał:

Czyli wiadomo że Lords of the Fallen nie ma właściwie żadnych szans w starciu z tymi
tytułami . Nie ma co dobry czas żeby wydać grę : )


Ale wiadomo też, że jedynym z tych tytułów wymienionych przez Lisa w miarę zbliżonych do LotF jest Shadow of Mordor. Reszta to jednak inne typy gier więc i odrobinę inna baza odbiorców.
Ale rację masz, że w takim natłoku LotF może mieć większą trudność przebicia się : )

@ Lis

Dnia 09.07.2014 o 13:52, Morrdin napisał:

nowy "Obcy" jakoś mnie nie kręci,gdyż ostatnie gry w tym uniwersum do najlepszych nie należały


Inny gatunek, inny deweloperzy, inne założenia gry.
Czemu więc oceniać jedynie po zbieżności tytułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jest gra CIGames, cudów bym się po niej nie spodziewał, maks. 7/10.


lol. Argument nie do podważenia- to tak jak by napisać coś w tym stylu

Nie słuchajcie go bo to " PowrotBialegoWilka" nie spodziewał bym się po nim żadnych konkretnych wpisów, a brak argumentów przemawia na jego niekorzyść, wystarczy przeczytać jaki sobie nick dał - samo mówi za siebie:).

Lepiej Ci:)

Nie ma co skreślać gry bo to nie jest firma która robi GTA V czy inna gra, póki nie nauczymy się wspierać Polskich produktów, nigdy nie będziemy wyżej niż Topowe firmy.
Cieszy mnie fakt konkretnej daty i liczę na to że nie będzie obsuwy bo mam zamiar wykorzystać to iż wychodzi ona w Październiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 16:08, PowrotBialegoWilka napisał:

To jest gra CIGames, cudów bym się po niej nie spodziewał, maks. 7/10.

Nie do końca, jedynie ją współtworzą z niemieckim Deck13 Interactive. Do samej gry również nie mam zbyt dużych oczekiwań. Kopiowanie designu świata i postaci z paru obecnie modnych serii, fabularnie na coś ciekawego się nie zapowiada. Sama walka to raczej standard gatunkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę premier w tym czasie ma być. DA3, AC Unity, ale premierę AC pewnie jeszcze przesuną i niestety kupię tylko te 2 bo na więcej mnie stać nie będzie. A Lords of The Fallen to jedna z gier na które w tym roku czekałem. Cóż, w takim razie gra będzie musiała nieco poczekać na mnie. No i jest jeszcze piracki RPG Raven''s Cry i też jakoś w tym czasie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem fanem Wiedźmina, jak "M_Siwy" wywnioskował po moim linku, ale nie znaczy to, że Lords of the Fallen finalnie nie kupie, ale dopiero jak się pojawią recenzje, opinie i oceny na temat tej gry, na pewno nie w dniu premiery bo CIGames po prostu nie wierzę, mimo, iż współpracują przy tej produkcji z Tomkiem Goperm, który współpracował też przy Wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra data. Wieczne marudy chyba zapominają ilu graczy mieszka na świecie :)
A data idealna żeby zrobić sobie albo innym prezent na gwiazdkę, to okres największych sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to w październiku wychodzi sporo ciekawych gier i będzie duży problem żeby wybrać akurat te, na których najbardziej mi zależy żeby je mieć od razu. Fajnie że Lords of the Fallen ma już oficjalną datę premiery, przynajmniej wiadomo że gra nie zaliczy opóźnienia do 2015 roku tak jak to było z innymi grami, które wychodzą na next-geny. Bardzo dobra wiadomość tym bardziej że właśnie może to być dobry prezent na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@PowrotBialegoWilka - OK ja rozumię że jesteś fanem Wieśka ja także lubię jak nasze produkty się rozwijają i podbijają rynek, i nie skreślam żadnej firmy bo coś im nie wychodzi ostatnimi czasy, chodć nie mogę powiedzieć że CIG coś nie wyszło poprostu nie każdemu wpadają tytuły do gustu. A i może potrzebują więcej czasu na rozwój. Szczeże boli mnie to że nie ma więcej polskich gier na takim poziomie jak od CIG, CDP, czy też Techlandu, ale i nie tylko chodzi o producentów gier, także firm które cokolwiek robią innego. Polacy mają kiepełę ale nie wykorzystujemy potencjału naszej gospodarki, a oceny Rodaków na polskie produkty mnie przerażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baja że jest fata premiery teraz jeszcze tylko poczekać pogadać ze znajomymi i wychaczyć na prezent LotF. Far Cry 4 to raczej nie będzie za wielki hit, a kolejny assasin w wersji oryginalnej nie modyfikacjach (WatchD or FC) chyba się wypala powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować