Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Unity to doskonała okazja, by nowi gracze rozpoczęli przygodę z serią

12 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Assassin's Creed Unity oznacza rozpoczęcie nowego cyklu w serii. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w którąkolwiek część, jesienią nadarzy się doskonała okazja, by to naprawić.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed Unity to doskonała okazja, by nowi gracze rozpoczęli przygodę z serią" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. Do tej pory grałem tylko w "jedynkę" i cieszę się, że będę mógł sobie zagrać w Unity bez zagrania w poprzednie części (choć i je bez wątpienia kiedyś przejdę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed Unity to doskonała okazja, by nowi gracze rozpoczęli przygodę z serią,

bo reszta która ograła wszystkie dotychczasowe części zacznie olewać serię ciepłym moczem.

Serio w AC4 były genialne widoczki i pływanie statkiem które przekładały się na genialny klimat, ale cokolwiek teraz zrobią będzie to krok w tył, i żaden multi dla biegających bez zorganizowania oszołomów się tutaj nie sprawdzi, czas na odcinanie kuponów dobiega końca.
Już grając w DLC do Black Flag grałem ziewając, to chyba znaczy że jest coś nie tak.
Grałem również trochę w multi w 4 i na wszystkie rozegrane serie trafiłem JEDNĄ grupę która grała po cichu (w wilczej hordzie) co z pewnością przełoży się bardziej na frustrację niż fun płynący z rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam ale Ubisoft to samo mówiło o 4 części tłumaczą mówiąc, że pracownikiem Abstergo jesteśmy my sami i daje nam to niepowtarzalną okazję do wczucia się w fabułę gry. Jest gigantycznym fanem tej serii ale tą część odpuszczam i ogarnę jakiś Lets Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli tworzyli tą skomplikowaną fabułę przez kilka części, w której nie wiadomo o co chodzi, żeby teraz dać sobie spokój, fajne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wrócą do tego co zaoferowali w II i III. Black Flag w ogóle mi nie podchodzi jak na razie - niedawno zacząłem pykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 23:08, lord0 napisał:

Ok, czyli tworzyli tą skomplikowaną fabułę przez kilka części, w której nie wiadomo o
co chodzi, żeby teraz dać sobie spokój, fajne ...

Dokładnie! Ja się czuję zniesmaczony. Grałem w AC1 i wszystkie odmiany dwójki, jednak od trójki bojkotuję tę serię. Skoro wydają grę na PC, która niby nie jest możliwa do wygodnego grania bez pada, to ja dziękuję. Teraz jeszcze to... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować