Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ile czasu zajmuje przejście Lords of the Fallen?

29 postów w tym temacie

TrueSeaker, racje prawisz, tak samo jak w wiele innych gier, gra się dla przyjemności, chociaż grę się zna na wylot. Podstawowy czas przejścia, jest to tylko informacja, dla tych którzy chcą odhaczyć grę i przejść do kolejnej, Dla mnie jest to informacja, że jest sporo czasu i sporo misji w których będzie można coś porobić innego niż parcie na przód, trochę pomyśleć, trochę zmienić taktykę.. Zabawa, nie zawodowe przechodzenie gier na czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 21:01, hans87 napisał:

Zabawa, nie zawodowe przechodzenie gier na czas!

Tak, bo absolutnie niemożliwym jest to, żeby przechodzenie gier na czas kogoś bawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEH nie wiem czy piszesz to z nutką sarkazmu czy piszesz poważnie, w każdym razie na pewno znajdą się ludzie którzy czerpią przyjemność z Ekstremalnie szybkiego kończenia gier, no ja z całą pewnością nie należę do tej grupy, Grę będę przechodził tak długa jak to jest potrzebne:) By poznać ją w szczegółach. Wydaje mi się że jednak gra na czas nie jest dobrym sposobem na zabawę:) Wiadomo kto co lubi:) LotF czasowo mi pasuje a nawet gdyby się dało ją przejść w te 4h czy ileś tam to raczej próbować tego nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem, dlaczego najszybsze przejście gry jest takie istotne dla niektórych. Osobiście wolę jak najdłużej rozkoszować się grą. Ale każdy wybiera swoją drogę:) Myślę, że dla zawodowca pewnie będzie to 20 h, ale dla kogoś mniej doświadczonego rozgrywka zajmie na pewno więcej czasu. Czyli coś dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgodzę. Przecież nie ma nic na siłę, po co spieszyć się przy czymś co ma dawać nam rozrywkę i przyjemność. Granie to nie ogórki żeby zbierać i kończyć na akord. Ale może niektórych to bawi, bo skończyli grę jako pierwsi, mogą być z siebie dumni:D Ale nic z tego że gra ukończona została na najniższym poziomie lub omijając wszystkie misje poboczne, a skupiając się tylko na głównym wątku i celach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OJ czasówka - gra na speedzie... Ciekaw jestem czemu ma takie coś służyć, ile czasu zajęło mi przejście danej gry, fakt jeśli rozgrywka przeciętnemu graczowi zajmie 3-4 h a koszt gry będzie w granicach yy 120 zł no to już by była lekka przesada, a 15 godzin dla osoby zaawansowanej to jest dobry czas - nawet jeśli ja przejdę w te 15 h to i tak uważam że jest to dobry wynik. oczywiście kożystając ze wszystkich dobroci gry, jak misje poboczne:) NP tyle ile było w Driverże czy też w gta:) To by była bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 16:52, M_Siwy napisał:

OJ czasówka - gra na speedzie... Ciekaw jestem czemu ma takie coś służyć, ile czasu
zajęło mi przejście danej gry, fakt jeśli rozgrywka przeciętnemu graczowi zajmie 3-4
h a koszt gry będzie w granicach yy 120 zł no to już by była lekka przesada, a 15 godzin
dla osoby zaawansowanej to jest dobry czas - nawet jeśli ja przejdę w te 15 h to i tak
uważam że jest to dobry wynik. oczywiście kożystając ze wszystkich dobroci gry, jak misje
poboczne:) NP tyle ile było w Driverże czy też w gta:) To by była bajka:)

Ile jeszcze razy napiszesz to samo w tym wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopak się zamotał widocznie tak bardzo chce zagrać w tą grę i nie może się doczekać :) Zastanawiam się co by było lepsze 3 godziny ekstrymalnej "jadki" czy 20h przeplatanych wątków i systematyczne przeplatanie nastrojów. Wydaje mi się że LotF będzie miał trochę przeplatania. Doszukałem się że jeden gracz potrzebuje na główny wątek innej gry 23h a inny 16h na grę ukończoną w 100% (side quest także). Domyślam się że jeden jak i drugi jest zadowolony z tej gry więc nie robi to większej różnicy ważne że będzie to przyjemność, a na taką się LotF zapowiada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale fakt nie umię się doczekać, ale nie jest to wyjątek. Czasami się zawieszam:) wiem dla czego ale nie da się nic z tym zrobić tak już mam:) Więc sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować