Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One - przedsprzedaż w sklepie gram.pl! Konsola z grami w cenie 1649 zł!

28 postów w tym temacie

Cena niezla ale i tak poczekam na "gola" konsole albo z innym zestawem gier bo o ile Forza mnie jak najbardziej interesuje o tyle Fifa juz zupelnie nie.
Poza tym nie wiadomo nic o wersjach jezykowych i czy beda tylko wersje polskie czy multilang, jesli to pierwsze to polski MS na mnie nie zarobi ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak za konsole i dwie gry to swietna cena. Szkoda ze gry cyfrowe a nie w pudelkach. No i ta fifa :/ totalnie mnie ta gra nie obchodzi. Jak by to byl bundel np. z Destiny w pudelku to by bylo super. Albo przynajmniej Ryse czy Titanfall.

Ale jak za taka cene to nawet z fifa moge kupic od biedy. Jak we wrzesniu bedziecie miec lepsze gry w bundlu to biore od reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to jest (mniej więcej) cena jakiej oczekiwałem. Wliczając do tego 2 gry, które mnie osobiście bardzo interesują, wypada tylko dozbierać nieco kasy i pokusić się o XONE. To wszystko nawet pomimo faktu, że nie trawię zbytnio edycji cyfrowych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A w jaki sposób dodacie Fifę, skoro ma premierę dopiero 25-go września?
Dostaniesz w zamówieniu kod na grę, albo w pudełku takowy się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A w jaki sposób dodacie Fifę, skoro ma premierę dopiero 25-go września?

Może w przypadku tych paczek fifa będzie wcześniej. Też w sumie możliwe ale podejrzewam że obie gry są w formie dystrybucji cyfrowej :(

Jeżeli to bedą wersje pudełkowe to cena konsoli z tymi 2 grami jest bardzo kusząca. Jak kody to pewnie będzie je mozna jakoś dorwać taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 20:42, Kafar napisał:

> A w jaki sposób dodacie Fifę, skoro ma premierę dopiero 25-go września?

Może w przypadku tych paczek fifa będzie wcześniej. Też w sumie możliwe ale podejrzewam
że obie gry są w formie dystrybucji cyfrowej :(

Jeżeli to bedą wersje pudełkowe to cena konsoli z tymi 2 grami jest bardzo kusząca. Jak
kody to pewnie będzie je mozna jakoś dorwać taniej.


FIFA 15 i Forza 5 będą dostępne w wersji cyfrowej. Gry będzie można pobrać w dniu premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 20:42, Kafar napisał:

Może w przypadku tych paczek fifa będzie wcześniej. Też w sumie możliwe ale podejrzewam
że obie gry są w formie dystrybucji cyfrowej :(

Żadna Fifa nie wyjdzie przed okresem zamknięcia letniego okna transferowego. Takowe kończy się 31 sierpnia więc niemozliwym jest wytłoczenie gier i dostarczenie do sklepów na piąty dzień września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym złożyć petycje o wycofania ze sprzedaży xboxa one ze sklepu gram.pl powołując się na klauzulę sumienia dobrego gracza (Jak już nie gramy na PC to chociaż wybierzmy właściwą konsolę PS4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na taki deal czekałem. X360 wziąłem w dniu polskiej premiery za 1399 w zestawie z PGR3, a teraz X One z dwiema grami za 1649, czyli jakby nie patrzeć dużo taniej to wszystko niż 8 lat temu. Jeszcze z grami jakie i tak bym kupił. A nadchodzą jeszcze inne Xbox-owe killery. Jak je ogram to pomyślę o PS4 :P. Chętnych na używaną na pewno znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować